dodano: 2020-06-28 20:35:02

Destroyer: The U-Boat Hunter doczekało się pierwszego zwiastuna! Co szykują tym razem Iron Wolf Studio i PlayWay?

Autor: AnoX
Destroyer: The U-Boat Hunter doczekało się pierwszego zwiastuna! Co szykują tym razem Iron Wolf Studio i PlayWay?
18°
0

Nadchodząca gra Destroyer: The U-Boat Hunter doczekała się pierwszego zwiastuna i informacji! Co szykują tym razem Iron Wolf Studio i PlayWay?
 
Oryginalne połączenie wojskowego symulatora i strategii czasu rzeczywistego doczekało się opublikowania zwiastuna i konkretnych informacji dotyczących gry oraz jej zawartość.
 
Realistyczna propozycja zajmie się symulacją działania radaru, sonaru oraz urządzeń nawigacyjnych w okręcie, dzięki czemu będziemy kierować potężną maszyną podczas łowów, wymagających od nas odpowiedniego wyczucia i podejmowania określonych wyborów z ich konsekwencjami.
 
Opowieść utrzymana w klimacie thrilleru wojennego pozwoli nam się przenieść do 1942 roku, gdzie w ramach operacji “Paukenschlag” Amerykanie mocno cierpieli ze względu na niemieckie U-Booty. W związku z czym wysyłają fikcyjny niszczyciel USS Janson (DD-524), który wzorowany był na USS Kidd (DD-661).
 
Jako lider konwoju zajmiemy się obroną niezwykle istotnych okrętów, które będą atakowane przez Niemców nieustannie, starając się zdominować podwodne przestrzenie. 
 
Filmowe cutscenki, zacięte zmagania, wymagająca rozgrywka oraz wiele niespodzianek to elementy, które mogą zapewnić nam w przyszłym roku sporo świetnej zabawy.
  
Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas może okazać się bezwzględnie największą grą z serii? Produkcja może być większa niż odświeżona trylogia!
 
- Naszym celem jest zbudowanie wiarygodnego, wysoce autentycznego środowiska gry. W tym celu dążymy do odtworzenia technologii i doktryny amerykańskiej marynarki wojennej z lat czterdziestych XX wieku, a także do ukazania codziennego życia załogi, jej problemów i relacji międzyludzkich. Motywy te zostaną włączone do głównej fabuły i będą oparte na rzeczywistych historiach i anegdotach weteranów Marynarki Wojennej USA. - powiedział Bartosz Pluta, prezes Iron Wolf Studio S.A.
 
- Jednym z głównych założeń, których trzymamy się w naszym projekcie, jest coś, co nazywamy "realistyczną świadomością pola walki". Oznacza to, że nie będzie innego sposobu, aby przejrzeć mgłę wojny, niż poprzez użycie autentycznego sprzętu i procedur. Nie ma żadnego "widoku z lotu ptaka", a gracz nie będzie wszechwiedzący. Uważamy, że jest to szczególnie ważne w odtwarzaniu zwalczania okrętów podwodnych, gdzie przewagę w walce uzyskuje się głównie poprzez wykrywanie, lokalizowanie i śledzenie obecności wroga. - stwierdził Artur Salwarowski, wiceprezes Iron Wolf Studio S.A.
 
Destroyer: The U-Boat Hunter ma się ukazać w trzecim kwartale 2021 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 
PlayWay S.A. jest jedną z kilku polskich gier zajmujących się grami na Giełdzie Papierów Wartościowych, będąc notowaną w między innymi indexie WIG.GAMES.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama