dodano: 2020-10-11 16:45:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

DIRT 5 zabiera graczy do Włoch poprzez zaciętą rywalizację Rally Crossową!

Autor: AnoX
Gra: DIRT 5
DIRT 5 zabiera graczy do Włoch poprzez zaciętą rywalizację Rally Crossową!
12°
0

Do sieci trafił zupełnie nowy zwiastun z DIRT 5, prezentujący nam piękno Włoch, ujęte w materiale skoncentrowanym na rywalizacji w Rally Cross!
 
Codemasters zaprasza graczy do zawitania do Italii, gdzie będziemy mogli wskoczyć do wielkiej zabawy chociażby w prezentowanym Rally Crossie, oferującym nam wiele magii.
 
Wyścig Ultra Cross stawia na wysokie umiejętności techniczne oraz niezwykle pokręcone tory, sprawdzające nasze wyczucie i szeroki zakres możliwości dostosowania się w trudnych warunkach.
 
Nie zabraknie okazji do ujrzenia wielu charakterystycznych miejsc oraz architektury, która po dziś dzień podziwiana jest przez turystów z całego świata.
 
Przeczytaj takżeSyberia: The World Before - Prologue - wrażenia z wersji demonstracyjnej czwartej odsłony cyklu. Międzyczasowa, klasyczna i zupełnie inna
 
Robert Karp, DIRT 5 Development Director, skomentował dzisiejsze wideo w sposób następujący - Włochy są niesamowitym miejscem na wyścigi. Tworzenie dróg w dawnym kamieniołomie, porzuconej kopalni marmuru i pod pięknymi mostami Ponti di Vara było wyzwaniem dla zespołu, ale gracze na pewno to docenią. Zawarcie samochodów FIA World Rallycross w DIRT 5 było oczywistością, nie tylko ze względu na ich szybkość i zwrotność, ale też stylową estetykę, pasującą jak ulał do gry takiej jak DIRT 5. -
 
DIRT 5 zadebiutuje 6 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One, 10. listopada na Xbox Series X i Xbox Series S oraz w 2020 na PlayStation 5. 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: DIRT 5,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama