dodano: 2021-10-13 11:25:01
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Disco Elysium i Monster Crown zadebiutowały, Strażnicy Galaktyki ze zwiastunem premierowym, otwarte testy Alien Marauder - Krótkie Info

Autor: AnoX
Disco Elysium i Monster Crown zadebiutowały, Strażnicy Galaktyki ze zwiastunem premierowym, otwarte testy Alien Marauder - Krótkie Info
14°
0

Disco Elysium i Monster Crown zadebiutowały, Strażnicy Galaktyki ze zwiastunem premierowym, otwarte testy Alien Marauder. Więcej w Krótkie Info!

Wczoraj oficjalnie Disco Elysium trafiało na Switcha i Xboxy w wersji The Final Cut, natomiast Monster Crown, łączy debiut na urządzeniu Nintendo, natomiast dzieli premiera na drugiej platformie (PC zamiast Xbox).

 

Strażnicy Galaktyki od Eidos Montreal doczekali się opublikowania zwiastuna premierowego, przypominającego o grze przed jej nadciągającym na 26 października debiutu. 

 

Do 17 października trwają otwarte testy gry Alien Marauder, stawiającej na połączenie ze sobą gry survival wraz z rozgrywką z modelu strategii w czasie rzeczywistym.

 

Przeczytaj też: Back 4 Blood zalicza premierę oraz wypuszcza potężne fale zarażonych!

 

Gang Beasts, wieloosobowy hit oficjalnie zagościł na Nintendo Switch, gdzie gracze mogą jeszcze przyjemniej i mobilniej zmierzyć się z innymi graczami!

 

Święto Utraconych oficjalnie rozpoczęło się w Destiny 2, gdzie do 2 listopada pojawił się strach oraz coroczna porcja światła do zdobycia!

 

Oficjalnie w miniony czwartek zapowiedziano NFL Clash, nową grę bazującą na footballu amerykańskim, która jest już dostępna na urządzeniach mobilnych.

 

Zapoznaj się również z: DRAGO entertainment zmierza na GPW! Po sukcesach, studio szykuje się do kolejnego, istotnego kroku!

 

Book of Travels: Chapter Zero A new world doczekało się startu na Steam, gdzie rozpoczyna się okres Wczesnego Dostępu nietypowego mini MMORPG-a.

 

To The Rescue doczekało się ogłoszenia daty premiery, jaką został dzień 4 listopada dla wersji na komputery osobiste oraz w pierwszym kwartale 2022 roku na Nintendo Switch.

 

Touhou Multi Scroll Shooting 2 doczekało się ogłoszenia daty premiery, jaką został dzień 26 października bieżącego roku.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje