dodano: 2022-09-21 20:00:01

Dragon Ball: The Breakers - ruszają otwarte beta-testy! Bandai Namco wypuściło też nowy zwiastun

aktualności news Dragon Ball: The Breakers - ruszają otwarte beta-testy! Bandai Namco wypuściło też nowy zwiastun
Dragon Ball: The Breakers - ruszają otwarte beta-testy! Bandai Namco wypuściło też nowy zwiastun
15°
0

Dzisiaj rozpoczynają się otwarte beta-testy Dragon Ball: The Breakers. Nowa gra od Bandai Namco Entertainment zadebiutuje już niedługo, dlatego opublikowano także zwiastun, w którym ujawniono dwie kolejne postacie. 

Już wkrótce ruszą otwarte beta-testy najnowszej gry z uniwersum Dragon Ball. Testy powinny rozpocząć się o godzinie 3 w nocy polskiego czasu i zakończyć 25 września o godzinie 10 polskiego czasu. Jakimi postaciami będą mogli sterować gracze, którzy wezmą udział w otwartej becie?

Zapoznaj się także z: Skull and Bones przedpremierowo na PGA 2022, Hatsune Miku w Fall Guys, Hooded Horse z dwoma hitami w portfolio! - Krótkie Info

Do wyboru nie będzie wielu bohaterów. Jako atakujący pojawi się Frieza oraz Cell, a w roli uciekinierów wystąpi Oolong i Bulma. W udostępnionym zwiastunie ukazano także Majin Buu jako kolejnego napastnika, a także Farmera jako uciekiniera. Tego ostatniego można kojarzyć z pierwszych odcinków anime Dragon Ball Z, występował on na początku sagi Saiyan.

Przypomnijmy, że Dragon Ball: The Breakers będzie multiplayerem, w którym gracze wcielają się w rolę uciekinierów i atakujących. Ci pierwsi mają do dyspozycji różne urządzenia i maszyny, dzięki którym mogą lepiej się ukryć. Napastnicy także będą mogli korzystać ze swoich umiejętności znanych z anime i mangi. 

Niedawno ogłoszono, że inna gra z serii Dragon Ball (Z: Kakarot) zostanie dostosowana do konsol nowej generacji. Zapowiedziano również wypuszczenie kolejnego dodatku do tej produkcji - Bardock: Alone Against Fate.

Dragon Ball: The Breakers zadebiutuje 14 października 2022 roku. Gra zmierza na Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4. 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://gamingbolt.com/dragon-ball-the-breakers-open-beta-details-majin-buu-as-playable-raider-announced

Komentarze (0):
Reklama