dodano: 2020-08-08 23:15:01
ANDIOSPC

Druga Przygoda oficjalnie zagościła w GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana! CD Projekt wprowadza do zabawy Ciri!

Autor: AnoX
Druga Przygoda oficjalnie zagościła w GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana! CD Projekt wprowadza do zabawy Ciri!
23°
0

CD Projekt RED zdecydował się wprowadzić drugą Przygodę w GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana za sprawą której w grze pełnoprawnie pojawia się Ciri!
 
Rodzimi twórcy zdecydowali się zapowiedzieć kolejną Przygodę, w trackie której gracze będą mogli stanąć do rywalizacji w ramach ścieżki darmowej oraz płatnej, odblokowywanej przez Karnet Premium.
 
Przy tej okazji będziemy się mogli zapoznać z historią Ciri oraz Vesemira, którzy w jednym z mrocznych zakamarków będą opowiadać sobie atrakcyjne historię.
 
Przeczytaj takżePolska gra This is the Zodiac Speaking nawiązuje współpracę z grupą Discovery i trafia na Kickstartera!
 
Oczywiście nie mogło zabraknąć także wprowadzenia 50 kart, nowej serii legendarnych skórek oraz elementów dekoracyjnych dostępnych do odblokowania.
 
Jak zawsze w okresach tygodniowych pojawiać się będą także nowe zadania, które będziemy mogli realizować, jednocześnie starając się zachować 
 
GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana jest dostępne na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Dodatek Pan Lusterko debiutuje dziś (tj. 30 czerwca 2020 roku).
 
Grupa Kapitałowa CD Projekt (w składzie której znajduje się studio CD Projekt RED i platforma GOG.com) to lider polskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka notowana jest w ramach indexu WIG.GAMES. Spółka jest największym producentem gier w Europie.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama