17°
0
dodano: 2021-10-15 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Dying Light 2 doczekało się 4. Dying 2 Know MORE, prezentującego czym są opuszczone struktury miasta

Autor: AnoX

Techland opublikował najnowszy materiał o Dying Light 2 Stay Human. Za sprawą Dying 2 Know MORE #4, gracze mogą się zapoznać z opuszczonymi strukturami w The City.

Wrocławskie studio nie ustaje w prezentowaniu swojego nadchodzącego superhitu, skupiając się powoli na poszczególnych elementach rozgrywki. Tym razem uwagę zdecydowano się położyć na kwestię opuszczonych struktur.

Zapoznaj się również z: Oto najnowszy zwiastun Battlefield 2042: Hazard Zone!

W czwartym odcinku pobocznej serii MORE Paulina Dziedziak miała przyjemność porozmawiać z głównym projektantem gry Tymonem Smektałą.

System City Alignement to specjalnie opracowany elementy, koncentrujący swoją uwagę na opustoszałych budynkach i budowlach w The City. Co prawda gracz będzie kształtować swoimi działaniami obraz świata przedstawionego, jednakże nie zabraknie także przestrzeni, będących domem zarażonych czy przestrzenią przez nich zdobytą.

Dying Light 2 Stay Human ma ukazać się zimą, 4 lutego 2022 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Planowane są również dedykowane wydania na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama