dodano: 2019-08-21 22:10:06
PCPS4PS4 PROXBOX

Dying Light 2 z polskim wydawcą i zapowiedzią prezentacji rozgrywki!

Autor: AnoX
Dying Light 2 z polskim wydawcą i zapowiedzią prezentacji rozgrywki!
19°
0

Dying Light 2 doczekało się w ostatnich dniach ogłoszenia polskiego wydawcy oraz... ujawnienia kiedy nastąpi prezentacji 26-minutowego fragmentu rozgrywki.
 
Techland nie zdecydował się pokazać graczom rozgrywki przy okazji odbywających się show w związku z targami gamescom 2019, jednakże już za 5 dni będziemy mogli ujrzeć aż 26-minutowy fragment zabawy!
 
Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, klasyka, tajemnice i łamigłówki
 
Zacznijmy jednak od tego, że Cenega i Techland połączyły siły, za sprawą czego otrzymamy pudełkowe wydanie. Być może i nie jedno, ponieważ obie firmy znane są z dopakowanych i efektownych wydań w niezłych cenach. Trzymajmy kciuki za świetne wersje!
 
Wiele osób z pewnością zainteresuje się bardziej jednak prezentowanym w przyszły poniedziałek 26-minutowym zwiastunie dotyczącym rozgrywki, nie wiemy jeszcze w jakiej formie zostanie ona nam ukazana. Niemniej bez wątpienia będzie to ważny moment dla twórców, którzy będą mogli doświadczyć wielkiej ilości opinii na temat nowych i starych pomysłów.
 
Dying Light 2 ukaże się wiosną 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Planowane są także wydania na PlayStation 5 i Project Scarlett.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama