dodano: 2021-09-14 21:05:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Dying Light 2 Stay Human zalicza opóźnienie! Gra zagości dopiero na początku lutego przyszłego roku!

Autor: AnoX
Dying Light 2 Stay Human zalicza opóźnienie! Gra zagości dopiero na początku lutego przyszłego roku!
12°
0

Dying Light 2 Stay Human jest kolejną grą przesuniętą na 2022 rok, gra Techlandu zagości na rynku dopiero w lutym przyszłego roku.

Techland niestety przywiódł właśnie fatalne wieści, CEO firmy - Paweł Marchewka oficjalnie ogłosił, że projekt został przesunięty na początek przyszłego roku. Dopiero 4 lutego przyszłego roku będziemy mogli zwiedzić Miasto.

Zapoznaj się również z: Izometryczna przygodówka akcji 1428: Shadows over Silesia na świeżutkim zwiastunie i paczką nowych fotek

Dodatkowy czas zostanie poświęcony na poprawienie gry, na dodanie do niego odpowiednich szlifów oraz eliminacji błędów, które obniżałyby doświadczenie.

W ten sposób studio chce zachować najwyższy standard, starając się zapewnić wszystko czego oczekują gracze do flagowej propozycji.

W przyszłym miesiącu odbędzie się zamknięty pokaz dla prasy oraz twórców internetowych, po którym gracze będą mogli dowiedzieć się jakie są ich opinie i wrażenia z rozgrywki.

Dying Light 2 Stay Human ma ukazać się zimą, 4 lutego 2022 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Planowane są również dedykowane wydania na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama