dodano: 2021-02-04 21:05:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

EA i Respawn świętują dwa lata Apex Legends! Gra początkowo miała mieć... Tytany!

Autor: AnoX
19°
0
EA i Respawn świętują dwa lata Apex Legends! Gra początkowo miała mieć... Tytany!

Apex Legends ma już dwa pełne lata na rynku, a Respawn Entertainment wraz z Electreonic Arts nie tylko świętują, ale także prezentują od czego się wszystko zaczęło.

AL to w tej chwili jedna z najpopularniejszych gier Battle Royale, gromadząca miliony graczy na serwerach, próbujących z użyciem postaci takich jak Fuse, uzyskać miano najlepszej drużyny.

Ósmy sezon to także okazja do świętowania 2 lat na rynku, w trakcie których gra przechodziła znaczące zmiany obejmujące wiele aspektów gry. Projekt początkowo miał zawierać znacznie mniejszą grupkę graczy, którzy mogli by za to korzystać z Tytanów znanych z Titanfall oraz Titanfall 2. Ostatecznie pomysł na grę się zmienił, a co z niego wyszło możemy sprawdzić obecnie.

Od 9 do 23 lutego pojawi się specjalne Urodzinowe Wydarzenie Kolekcjonerskie, odbędzie się przyjęcie "Pełne wyposażenie" oraz powrócą aż 24 przedmioty z Legendarnymi motywami!

Druga rocznica to także pakiet odznak Ness, Mozambiku oraz Smolfinder wraz z szeregiem pomniejszych atrakcji, które podobnie jak wspomniany Fuse zostały dodane do rozgrywki.

Apex Legends miało premierę 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra premierowo, w ramach Wstecznego Dostępu, zagościła na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S. Tytuł 9 marca 2021 roku zagości także na Nintendo Switch.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama