dodano: 2020-07-23 17:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

EA Sports FIFA 21 za chwilę ujrzymy zupełnie nowy zwiastun nadchodzącej gry piłkarskiej! Co tym razem ujrzymy?

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
EA Sports FIFA 21 za chwilę ujrzymy zupełnie nowy zwiastun nadchodzącej gry piłkarskiej! Co tym razem ujrzymy?
14°
0

EA Sports FIFA 21 doczeka się za chwileczkę publikacji drugiego zwiastuna, który tym razem powinien powiedzieć nam coś więcej na temat nadciągającej zabawy.
 
Po słabym i bardzo krótkim zwiastunie podczas EA Play Live 2020, nadszedł czas na kolejny materiał wideo, dzięki któremu będziemy mogli ponownie zobaczyć grę być może z konkretnymi informacjami.
 
EA Originals, czyli jak Electronic Arts znalazło swoją drogę wsparcia mniejszych zespołów deweloperskich
 
Poprzednim razem ujrzeliśmy raptem kilka mini scenek z rozgrywki, jednakże być może tym razem zaprezentowane zostaną konkretne materiały z wersji na obecną oraz na przyszłą generację konsol.
 
Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami liczyć powinniśmy na konkrety dotyczące poszczególnych trybów oraz zmian w ich ramach wprowadzanych, co różne grupy fanów powinno zadowolić.
 
Rywalizacja z Konami wejdzie na jeszcze wyższy poziom, ponieważ konkurencja zdecydowała, że eFootball PES 2021 będzie zwyczajnie aktualizacją do... eFootball PES 2020. Pytanie jak dział sportowy Electronic Arts zdecyduje się wykorzystać tę sytuację.
 
Poznaliśmy gwiazdę okładki FIFA 21! EA Sports zdecydowało się wybrać Kyliana Mbappe, gwiazdę Paris Saint-Germain! 
 
Twórcy po raz kolejny chcą zwiększyć realizm, jednakże nie ma zabraknąć elementów wywodzącej się z bardziej ulicznych aspektów raz social mediowej otoczki.
 
Postawiono na nowe pokolenie piłkarzy, starając się dać także i im okazję do popisania się z jak najlepszej strony. Głównym motywem ma być wspólna gra oraz rywalizacja utrzymana w nieco piłkarsko-rodzinnej atmosferze.
 
Póki co promocja stara się jak najdokładniej docierać do młodej grupy graczy, łącząc się w tej dziedzinie z młodymi gwiazdami jakimi jak Mbbape, Felix czy też Halaand.
 
- Znalezienie się na okładce EA SPORTS FIFA jest spełnieniem marzeń. Od czasu mojego pobytu w Bondy, przez Clairefontaine, aż po Mistrzostwo Świata, jest to kolejny przełomowy moment w mojej karierze. Gram w tę grę od dzieciństwa i mam zaszczyt reprezentować nowe pokolenie zawodników i być w tej samej grupie co wielu innych niesamowitych piłkarzy, z którymi teraz dzielę ten zaszczyt. – powiedział Kylian Mbappé.
 
- W tym roku chcemy zbliżyć fanów dzięki doświadczeniom społecznościowym, które oddadzą emocje jak najbliższe profesjonalnym boiskom, oferując najbardziej autentyczne i interaktywne przeżycia EA SPORTS FIFA - powiedział Aaron McHardy, producent wykonawczy EA SPORTS FIFA. - Wraz z jedną z największych jak dotąd aktualizacji trybu kariery i zwiększonym realizmem rozgrywki, jeszcze bardziej zbliżającym wirtualny do prawdziwego świata piłki nożnej, fani mają więcej niż kiedykolwiek sposobów by grać w grę, którą wszyscy kochamy. - 
 
EA SPORTS FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox XGra będzie dostępna w abonamencie Origin Access Premier.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama