dodano: 2020-03-30 09:25:01

Francuski dramat kryminalny Earth and Blood na oficjalnym zwiastunie

Autor: agusia16
Francuski dramat kryminalny Earth and Blood na oficjalnym zwiastunie
29°
0

W kwietniu na Netflix kolejna dawka emocji, tym razem związana z narkotykami, w francuskim dramacie kryminalnym Earth-and-Blood. Obejrzycie zwiastun!
 
Brutalne kino, narkotyki, bezwzględny gang i walka o przetrwanie, wszystko to w filmowej propozycji na kwiecień od platformy Netlix. Na nadchodzący miesiąc przewidziana jest premiera dramatu kryminalnego Earth-and-Blood, którego oryginalny tytuł brzmi: La Terre et le Sang. Kilka dni temu Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun filmu. 
 
Zaginione dziewczyny od Netflix, prawdziwa historia na zwiastunie
 
Ten mroczny, trzymający w napięciu kryminalny dramat to historia mężczyzny o imieniu Said, właściciela tartaku położonego w Ardenach. Said zatrudnia w nim byłych więźniów i młodych przestępców. Jest coraz bliższy sprzedania tartaku lecz nie wie, że jego brat prowadzi w nim dochodowy narkotykowy biznes. Dystrybucją ich zajmuje się jeden z pracowników Saida, młody były więzień. Spora ilość narkotyków została przez niego ukryta na terenie tartaku. Problem w tym, że ów towar należy do niezwykle okrutnego i bezwzględnego w swoich czynach gangu, który pewnego dnia napada na tartak Saida. Choć bandytów z gangu jest dużo więcej, jego właściciel zna tartak jak własną kieszeń. Zmuszony wrócić na miejsce by bronić swoją córkę Sarah, mężczyzna tworzy w tartaku istną barykadę i jednocześnie miejscem  rzeźni. Od teraz Said pragnie jedynie zemsty. 
 
Earth-and-Blood to produkcja filmowa, w której w obsadzie znaleźli się: Sami Bouajila, Samy Seghir, Eriq Ebouaney, Sofia Lesaffre, Eric Kabongo, Anis Benbatoul i Carole Weyers.
 
Premiera filmu na platformie Netflix 17 kwietnia 2020 roku. 
 
Film na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama