dodano: 2019-07-11 16:00:04
PCPS4PS4 PROXBOX

Eksperyment społeczny w Fallout 76 - Jak wypadli gracze?

Autor: nocarz
Eksperyment społeczny w Fallout 76 - Jak wypadli gracze?
25°
0

Fani, a przede wszystkim gracze Fallouta to jedna z tych społeczności, która jest chyba jedną z najbardziej kreatywnych jakie dotąd powstały. Jednak jednymi z najlepszych są prawdopodobnie użytkownicy Fallout 76, którzy jak nie tworzą wymyślnych labiryntów czy dyskoteki to przeprowadzają eksperymenty społeczne.
 
Tym ostatnim poświęcił się 36-letni gracz z Argentyny o nicku Andreslamantis, który w trakcie rozgrywki udawał żebraka i prosił innych o pomoc. Swoje spostrzeżenia opublikował w sieci.
 
Dyskoteka z brahminami
 
Po pierwsze stworzył on awatara, który nie mógł ani wytwarzać ani gromadzić przedmiotów. W efekcie mógł tylko liczyć na innych graczy. Awatar został w znoszone i podarte ubrania i zamieszkał w lokacji znanej jako Flatwoods. Następnie rozmieścił tam swój materac, na którym się położył z tabliczką "Darmowe uściski".
 
Wyniki tego eksperymentu są zaskakujące i napawają optymizmem.
 
Większość graczy bardzo chętnie pomagała oferując pancerze, wyposażenie czy ubrania. Jeden z użytkowników wręczył nawet przerobioną strzelbę gdy żebrak poprosił o broń. Inny zaoferował tez np czapke zrobioną na drutach bo czuł sie niekomfortowo złysym bezdomnym w pobliżu, a kolejny dał mu nowe ubrania każąc się ubrać. Ba nawet użytkownik ten powrócił potem sprawdzić czy u żebraka wszystko gra. Argentyńczyk zdobył nawet materiały budowlane. Zdarzyło się też, że awatar bezdomnego chcąc uniknąć pobicia musiał wiać, a kiedy wrócił zastał zniszczony generator.
 
KONKURS i recenzja Ancestors Legacy: Saladin's Conquest
 
Na chwilę obecną nasz bezdomny mieszka w najmniejszej chacie jaka jest dostęna w Falloucie 76. A to wszystko dzięki życzliwości wędrowców odwiedzających Flatwoods. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama