dodano: 2022-08-05 17:00:01
PCNSHPSXBOX

Electronic Arts z kolejnym zwiastunem, tym razem związanym z wrażeniami meczowymi w FIFA 23!

Gra: FIFA 23
aktualności e-sport Electronic Arts z kolejnym zwiastunem, tym razem związanym z wrażeniami meczowymi w FIFA 23!
Electronic Arts z kolejnym zwiastunem, tym razem związanym z wrażeniami meczowymi w FIFA 23!
11°
0

EA Sports oficjalnie wydał nowy kolejny zwiastun związany z nadchodzącą FIFA 23, podczas którego omówiona zostanie otoczka wokół meczu.

Do sieci właśnie wkroczył oficjalny kolejny nowy zwiastun związany z nową odsłoną FIFA 23, która dostępna będzie już od września. Omówione zostaną tym razem wrażenia meczowe, który otrzymają w całości poświęcony na to czas.

Zapoznaj się też z: EA Sports i LaLiga oficjalnie ogłosiły nawiązanie wieloletniej współpracy! Cyfrowa piłka zostanie sponsorem hiszpańskiej ligi przez wiele lat

Wkraczający zwiastun dostępny jest dla graczy do obejrzenia przez 7 minut, gdzie mogą usłyszeć o omówieniu meczu oraz nowościach i zmianach, jakie mają nastąpić w nowej odsłonie. 

Cała 7-minutowa zapowiedź skupiona jest na otoczce wokół meczu, podczas którego pokazana jest rozgrywka, oprawy kibiców, czy nowe cieszynki zawodników.

Wyczekiwana FIFA 23 ukaże się 30 września 2022 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Nintendo Switch (Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X. Gra zamelduje się w abonamencie premium: EA Play Pro.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=N4RnZdWIOzo

Komentarze (0):
Reklama