dodano: 2020-05-14 01:35:01

Epic Games zrobiło w jeden dzień więcej dla PlayStation 5 niż całe Sony przez ostatnie miesiące!

Autor: AnoX
Epic Games zrobiło w jeden dzień więcej dla PlayStation 5 niż całe Sony przez ostatnie miesiące!
46°
0

Wczoraj Epic Games wraz z silnikiem Unreal Engine 5 i pokazem rozgrywki z PlayStation 5 zrobiło więcej dobrego dla konsoli niż Sony przez ostatnie miesiące.
 
Wczorajszy pokaz nowego silnika oraz efektów uzyskiwanych na dev kicie konsoli PlayStation 5, poparty także rozmową o nim w ramach Summer Game Fest, sprawił nie tylko znaczący wzrost zainteresowania nowym urządzeniem Sony, ale także wręcz zachwycił graczy.
 
Ponadto ekipa Epic Games w trakcie wspomnianego wywiadu nie tylko opowiadała o swoim produkcie, ale także wypowiedziała tak wiele pozytywnych słów na temat nowej konsoli Japońskiego giganta, że całkowicie przygniotła go marketingowo. Tak wiele dla PS5 nie byli w stanie zrobić jej ojcowie przez ostatnie kilka miesięcy.
 
Można się oczywiście spodziewać tego, że jest to pokaz i pewna forma reklamy, jednakże to także dowód jak mocno mogą obie marki ze sobą od teraz współpracować, póki co to właśnie ojcowie silnika Unreal Engine 5 wraz z przebitkami z dema, udowadniają jak powinno się reklamować nowe, potężne urządzenie.
 
Silnik Unreal Engine z aktualizacją i oficjalnym pełnym wsparciem dla PlayStation 5 oraz Xbox Series X!
 
Demo Lumen in the Land of Nanite to oczywiście prezentacja możliwości silnika na wspomnianym sprzęcie, to jednak także imponujący pokaz jak mocno rozwinie się kwestia oprawy wizualnej w najbliższych latach i jak poziom szczegółowości wzrośnie.
 
Takiej reklamy PlayStation 5 jeszcze nie miało, a gdy mowa jest to tym, że będzie to prawdziwa rewolucja, o tym że to wprowadzane zostają podzespoły (mowa tutaj oczywiście o pamiętnym dysku SSD) niedostępne w najmocniejszych komputerach to można odnieść wrażenie, że ktoś powinien wysłać nie butelkę, a cały kontener Sake do siedziby Epic Games.
 
Swoją drogą to także udowodnienie, jak nieporadne jest od kilku tygodni było Sony i jak zupełnie sobie nie radzi w dziedzinie, w której dotychczas było wręcz na mistrzowskim poziomie. Oczywiście mają jeszcze hity wychodzące na PlayStation 4 (których nie mogą zabić marketingowo), jednakże nawet taki, krótki pokaz rozbudził znacząco nadzieje fanów oraz stanowił realniejszą rozgrywkę, niż miało to miejsce w przypadku majowego Inside Xbox. Przynajmniej tak Japońska korporacja wbiła szpilkę konkurencji....
 

 

źródło: unrealengine.com/en-US/blog/a-first-look-at-unreal-engine-5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama