dodano: 2018-11-24 22:10:02
IOSPC

Escape Doodland - polska hardcoreowa zręcznościówka niebawem premiera

Autor: AnoX
Escape Doodland - polska hardcoreowa zręcznościówka niebawem premiera
11°
0

Escape Doodland - polska hardcoreowa zręcznościówka niebawem zadebiutuje równocześnie na komputerach osobistych oraz Nintendo Switch. Co to za tytuł?
 
Dwuosobowe studio z Warszawy w ostatnim okresie pracowało nad swoim debiutanckim tytułem, który stanowi hardcore'owe podejście do kwestii zręcznościowej rozgrywki. Produkcja pozwoli nam się wcielić z mieszkańca Bazgrołowic, którego miasteczko zostaje zaatakowane przez wielkiego potwora. 
 
Trudna, ale efektowna zabawa doczekała się interesującego stylu graficznego, który stara się naśladować rysunki i bazgroły, które pozwalają nam się skupić na trudnej rozgrywce. 
 
- Nad grą pracowaliśmy ponad 2 lata. Pierwotna koncepcja była nieco inna – ostatecznie jednak pomysł wyewoluował w kierunku zeszytowych bazgrołów. Postawiliśmy również na wymagającą rozgrywkę, która sprowadza się do biegania, skakania, pływania i latania. Wszystko to w nieco absurdalnej i zabawnej otoczcetłumaczy jeden z twórców gry, Piotr Karski.
 
- Lekka stylistyka może stwarzać pewne złudne wrażenie, ale nasza gra na pewno nie jest prosta. Każdy z 10 poziomów oznacza spore i jednocześnie uczciwe wyzwanie. Nie raz zatem przyjdzie powtarzać dany fragment gry – w tym bazgrołowatym świecie śmierć przychodzi często i gracze doświadczą jej na bardzo różne sposobydodaje Piotr Karski.
 
Escape Doodland będzie mieć premierę na komputerach osobistych oraz Nintendo Switch już 30 listopada 2018 roku.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama