14°
0
dodano: 2021-08-04 22:05:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Esport w Battlefield 2042? Rywalizacja zawodowa ma się toczyć w darmowym Hazard Zone!

Autor: AnoX

Hazard Zone to nowość mogąca być między innymi segmentem esportowym dla Battlefield 2042. Co ciekawe, podobno EA i DICE pragną udostępnić tę zawartość... zupełnie za darmo!

Sieciowa rywalizacja w chwili obecnej to element, który rozgrzewa wyobrażenia oraz portfele zarządów wszystkich korporacji growych, tymczasem EA wraz z DICE pragną podążyć drogą Epic Games.

Darmowy Battle Royale w Fortnite przerodził się w gigantyczny sukces, a najnowszy Battlefield ma zgodnie z doniesieniami Toma Hendersona z Windows Central ma otrzymać segment znany jako Hazard Zone.

Dodatkowo intrygujący jest fakt, że elementy ten będzie posiadać spory charakter esprtowy, mający zapewnić deweloperom wejście w kolejny segment branży gier, rozwijający się pięknie od dłuższego czasu.

Zapoznaj się również z: Intel Arrow, Nova i Lunar Lake - oto domniemani następcy Meteor Lake

Te wskazania są o tyle istotne, może mogą uzasadniać dlaczego aż tak wiele ekip musi wspierać twórców całego cyklu. Szwedzkie studio podobno jest zmęczone, jednakże wsparcie jak widać obejmuje coś więcej niż tylko doszlifowanie zawartości doskonale nam znanej od dłuższego czasu.

Battlefield Portal już wydawał się niezwykle ciekawym rozszerzeniem formuły, a jak wiele wskazuje spodziewać się możemy jeszcze rozleglejszej porcji atrakcji, ze swoimi świeżymi doznaniami.

Battlefield 2042 ma ukazać się jesienią, 22 października 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 


źródło: https://www.dualshockers.com/battlefield-2042-esports-set-to-be-replaced-by-hazard-zone/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama