dodano: 2020-08-20 06:15:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

FIFA 21 jednak nie doczeka się pełnej międzyplatformowości. Najmocniej odczują to posiadacze konsol PlayStation 5 i PlayStation 4!

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
16°
0
FIFA 21 jednak nie doczeka się pełnej międzyplatformowości. Najmocniej odczują to posiadacze konsol PlayStation 5 i PlayStation 4!
FIFA 21 jednak nie będzie należeć do grona w pełni międzyplatformowych tytułów Electronic Arts, a najmocniej odczują to posiadacze konsol PlayStation 5 i 4.
 
Generalna strategia Electronic Arts na najbliższe lata ma się koncentrować na międzyplatformowości w pełnej krasie, jednakże firma napotkała na spore problemy na konsolach Sony.
 
 
Jak się okazuje "Dwudziestka jedynka" nie będzie oferować kompatybilności pomiędzy PlayStation 4 oraz PlayStation 5, przez co nie będzie można skorzystać z międzyplatformowej zabawy, ze wspólnego rynku czy też z możliwością bezproblemowego oraz spełniającego się satysfakcjonującego przejścia pomiędzy generacjami.
 
W tej sytuacji możemy w danej chwili zdecydować się przenieść na mocniejszy sprzęt z postępem, lecz tracąc jednocześnie możliwość rywalizacji z użytkownikami PlayStation 4, którymi mogą być nasi znajomi i przyjaciele.
 
 
Po wcześniejszych zapowiedziach tego typu krok wydaje się być nielogiczny, jednakże w pełni wpasowuje się on w plany Sony, które nie chce pozostawać z ograniczeniami wydajności dysków HDD.
 
 
EA SPORTS FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox XGra będzie dostępna w abonamencie EA Play.
 

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/08/fifa_21_wont_allow_ps5_and_ps4_players_to_interact_with_each_other

Komentarze (0):
Reklama
Reklama