dodano: 2020-08-05 07:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

FIFA 21 wprowadzi możliwość... cofnięcia czasu, poprawi sztuczną inteligencję oraz usprawni drybling! Co jeszcze zmieniono?

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
FIFA 21 wprowadzi możliwość... cofnięcia czasu, poprawi sztuczną inteligencję oraz usprawni drybling! Co jeszcze zmieniono?
19°
1

FIFA 21 ma być kolejną istotną dla Electronic Arts odsłoną, która mimo wszystko będzie usprawniać poszczególne elementy FIFA 20. Czym jest Cofnięcie czasu?!
 
Pierwszą sporą zmianą, a w zasadzie szeregiem zmian jest wprowadzenie bardziej zaawansowanego systemu dryblingu, w ramach którego będziemy mogli być nie tylko skutecznie, ale także strasznie efektowni, korzystając także z nowych tricków. Praca stóp ma być tym razem niezwykle istotna! Nie zapominajmy jednak o tym, że w obronie nasza siła stanie się efektywniejsza, dzięki czemu błędy przy mijaniu będą wykorzystywane przez przeciwników.
 
Sztuczna inteligencja została wzmocniona, dzięki czemu jej sposób poruszania się będzie bardziej spójny, logiczny oraz pasujący do realiów piłki nożnej. Dzięki L1 oraz drążkowi będziemy mogli nieco skorygować działania naszego cyfrowego kolegi z zespołu. Z resztą, tym razem będziemy mogli pozostać przy swoim graczu, aby móc wykorzystać lukę w obronie do stworzenia sobie szansy na gola!
 
W FIFA 21 zwiększy się także rola Światowych Gwiazd, które będą się lepiej poruszać po boisku oraz skuteczniej zachowają się względem swoich słabszych rywali. System będzie w ich przypadku skuteczniejszy przy unikaniu spalonego czy odpowiednim wyjściu na pozycję do podania czy przeniesienia akcji. Najlepsi rozgrywający zawsze będą w stanie znaleźć tę jedną lukę, gdzie uda im się skutecznie posłać podanie, mogące decydować o losach spotkania! Także w obronie będziemy mogli dysponować lepszymi umiejętnościami blokowania czy uprzedzania przeciwników.
 
 
Kolejna odsłona wnosi także spore zmiany w kwestii odświeżenia systemu kolizji oraz pozostawionych, bezpańskich piłek, dzięki czemu gra się stanie nie tylko bardziej realistyczna, ale także płynniejsza. 
 
Ostatnią z głównych nowości prezentowanych na nowym zwiastunie jest przemodelowanie systemu strzelania głową, dzięki czemu będziemy mogli wybrać miejsce, w które posyłamy nasze uderzenie. Podobnie sprawa  będzie się miała z piłkami na dobieg, które będziemy mogli posyłać skuteczniej oraz dokładniej, zmieniając dotychczasowy obraz rywalizacji.
 
No dobra, pozostała na koniec jedna z najciekawszych kwestii, czyli możliwość cofania czasu w... trybie Szybki mecz. Dzięki tej nowince będziemy mogli lepiej trenować zagrania czy strzały w poszczególnych sytuacjach.
 
EA SPORTS FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox XGra będzie dostępna w abonamencie Origin Access Premier.
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-08-05 15:37:27

Nie zrozumialbym sukcesu FIFY 2020 jesli nie tryb Volta ktory bardzo mi sie podoba. W innym wypadku to odgrzewany kotlet i bardzo dobrze ze powrocili do rybow halowych i boiskowych.

Reklama
Reklama