dodano: 2021-10-07 15:10:01
PC

FIFA 22 zalicza rekordową sprzedaż premierową, Train Station Renovation na PlayStation 4 i 5, Epic Chef z datą premiery - Krótkie Info

Autor: AnoX
FIFA 22 zalicza rekordową sprzedaż premierową, Train Station Renovation na PlayStation 4 i 5, Epic Chef z datą premiery - Krótkie Info
18°
0

FIFA 22 zalicza rekordową sprzedaż premierową, Train Station Renovation na PlayStation 4 i 5, Epic Chef z datą premiery. Więcej w Krótkie Info!

EA Sports ogłosiło, że FIFA 22 zaliczyła rekordową sprzedać, uzyskując do tej pory liczbę przeszło 9 milionów grających, którzy wykreowali 7,6 milionów składów FUT oraz rozegrali niemalże pół miliarda spotkań. Twórcy cały czas zamierzają ich wspierać, jednocześnie wprowadzając nowości oraz rozmyślając jaka będzie przyszłość piłki nożnej oraz wirtualnego jej odpowiednika.

 

Live Motion Games oraz Ultimate Games ogłosiły, że Train Station Renovation trafiło na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5, gdzie gracze mogą się zapoznać z świetnie przyjmowanym symulatorem odnawiania stacji kolejowych.

To gra opierająca się na relaksującej rozgrywce. Możemy w spokoju zająć się przywracaniem utraconej chwały zarówno stacjom kolejowym, jak i pociągom. Postępy w grze pozwalają na korzystanie z systemu rozwoju umiejętności, a dodatkowego realizmu nadają elementy ekonomiczne – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

 

Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters doczekało się nowego fragmentu rozgrywki, prezentującego graczom jak wygląda zabawa w grze zmierzającej na 2022 rok.

 

Przeczytaj też: Arise of Awakener spróbuje zawalczyć o serca fanów Dragon's Dogmy!

 

Epic Chef doczekało się zapowiedzi daty premiery, jaką został dzień 11 listopada 2021 roku na komputerach oraz konsolach Nintendo oraz PlayStation. Wersja Xboxowa zagości jeszcze w tym roku.

 

Minecraft Dungeons doczeka się wydania Ultimate Edition, które w  wersji pudełkowej zagości w Polsce na PlayStation 4 już 26 października bieżącego roku oferując bazową grę oraz:

  1. Jungle Awakens 
  2. Creeping Winter 
  3. Howling Peaks 
  4. Flames of the Nether 
  5. Hidden Depths 
  6. Echoing Void 

 

The Spirit of Europe - Origins to nowy i w dodatku darmowy, edukacyjny RPG, dostępny dzięki Predict Edumedia za pośrednictwem Steama oraz itch.io.

 

Zapraszamy również do: Recenzji AOC CU34P2A, nowego ultreaszerokiego monitora do pracy i grania

 

21 października 2021 roku oficjalnie odbędzie się premiera gry Killsquad, co oficjalnie zakończy okres udanego Wczesnego Dostępu.

 

Ratalaika Games ogłosiło, że Gleylancer zagości na wszystkich głównych konsolach 15 października 2021 roku.,

 

Influent oficjalnie trafiło na urządzenia od Apple, starając się przenieść sukces projektu w komputerów osobistych.

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama