20°
0
dodano: 2021-01-21 07:10:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Gabe Newell chwali Cyberpunka 2077 oraz zapowiada prace nad wieloma grami dla pojedynczego gracza przygotowywanych przez Valve!

Autor: AnoX

Gabe Newell udzielił nowego wywiadu, w którym nie tylko chwali Cyberpunka 2077, ale także zapowiada, że Valve pracuje nad kilkoma grami single player.

Twórca największe platformy sprzedaży gier na komputerach osobistych nie udziela często wypowiedzi, niemniej wiele z nich jest naprawdę ciekawych. Nie inaczej jest tym razem!

Rozpocznijmy lekko i łatwo, czyli od pochwał skierowanych w stronę Cyberpunka 2077, którego Newell uważa za bardzo dobry tytuł, który nie powinien być aż tak atakowany przez społeczność graczy. Pytanie czy widział i grał w wersję konsolową....

Przy tej okazji słynny Gabe zapowiedział także, że w ramach Valve w chwili obecnej powstaje wiele gier dla pojedynczego gracza, które mają się w kolejnych latach ukazać na rynku.

Jak widać spory sukces Half Life Alyx, a dzięki niemu także gogli Valve Index nadał firmie więcej odwagi w rozwijaniu swoich własnych marek.

Szczegółów niestety nie zdradził w związku z czym musimy się uzbroić w cierpliwość, ponieważ kilka podobnych zapowiedzi ze strony Valve już było, a co z tego wyszło, wszyscy wiemy....


źródło: https://www.dualshockers.com/valve-new-games-currently-in-development-gabe-newell/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama