dodano: 2019-11-19 06:05:11
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Ghostrunner i One More Level doczeka się wielkiego wsparcia!

Autor: AnoX
Ghostrunner i One More Level doczeka się wielkiego wsparcia!
31°
0

Ghostrunner od polskiego studia One More Level, od wczoraj może się pochwalić sporym wsparcie udzielonym przez 3D Realms oraz Slipgate Ironworks.
 
Jedna z najbardziej interesujących growych propozycji z Polski w najbliższych latach doczekała się sporego wsparcia, w postaci niezwykle cenionego studia 3D Reals oraz Slipgate Ironworks. Za ich sprawą produkcja doczeka się pomocy merytorycznej oraz marketingowej.
 
PGA 2019 - El Hijo może być świetną historią dzielnego chłopca!
 
Studio istniejące na rynku od 30 lat w przeciągu tego czasu dostarczyło nam wiele wyśmienitych propozycji takich jak chociażby Wolfenstein 3D, Duke Nukem 3D, Max Payne, nie zapominając o nowszych grach pokroju Ion Fury oraz WRATH. Pierwszym bezpośredniej przykładem współpracy będzie obecność Ghostrunnera na stanowisku 3D Realms podczas PAX South w San Antonio w Teksasie (USA).
 
Jeżeli jesteście ciekawi jak wypada rozgrywka, to zapraszamy Was do naszych wrażeń z dema Ghostrunnera z targów Poznań Game Arena 2019.
 
– Jesteśmy niezmiernie podekscytowani pracą z utalentowanymi ludźmi ze studia One More Level oraz All in! Games. Kiedy tylko zaproponowano nam współpracę nad produkcją Ghostrunnera, natychmiast się zgodziliśmy! Tytuł ten idealnie wpasowuje się w inne gry akcji z perspektywy pierwszej osoby, nad którymi do tej pory pracowaliśmy. Wierzymy, że mamy dużo do zaoferowania naszym nowym partnerom – mówi Scott Miller, założyciel 3D Realms.
 
Bardzo cieszymy się na współpracę z 3D Realms – mówi Piotr Żygadło, COO w All in! Games. – Wierzymy, że wszyscy zaangażowani w produkcję i wydanie gry skorzystają na tej współpracy. 3D Realms to potężna firma i ma na swoim koncie wiele popularnych tytułów, które odniosły sukces. Naszym celem jest włączenie Ghostrunnera do ich grona.
 
– Jesteśmy fanami Ghostrunnera już od czasu ogłoszenia gry, więc gdy zaproszono nas do współpracy nad grą z niesamowitymi deweloperami z One More Level, nie wahaliśmy się powiedział Frederik Shreiber, CEO w Slipgate Ironworks.
 
W tym miejscu znajdziecie recenzje God's Trigger, czyli ostatniej gry One More Level.
 
Ghostrunner nie ma jeszcze daty premiery. Gra trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama