dodano: 2018-02-24 18:00:01
ANDPC

Gorogoa - poradnik, solucja

Gra: Gorogoa
Gorogoa - poradnik, solucja
17°
4

Gorogoa, niezwykła, niezależna przygodówka logiczna, dzieło studia Buried Signal, zobrazowane ilustracjami  autorstwa Jasona Robertsa,  oprócz recenzji opisana zostało już w poradniku, który właśnie zagościł na stronie.

Ta wyjątkowa gra, o której pisałam tutaj to projekt łączący w sobie elementy przygodowe z logicznymi. Fabuła Gorogoy jest raczej szczątkowa i tak naprawdę każdy gracz może sobie ją na swój sposób interpretować. Nie mniej jednak projekt wypełniony jest sporą ilością wszelakich zadań, głównie polegających na manewrowaniu puzzlami, czyli obrazkami przedstawiającymi fragment gry. Przyznam, że wykonanie opisowego poradnika do tej gry wcale nie był proste, bowiem w jednym momencie na ekranie w różnych kwadratach, wspomnianych puzzlach dzieje się na prawdę dużo.

Gorogoa - recenzja

Poradnik, solucję, którą dla Was przygotowałam jest w formie punktowej i jednocześnie opisowej, okraszonej sporą ilością screenów. Oczywiście zachęcam do przechodzenia grę samodzielnie, bo w przypadku Gorogoy, to wielka frajda, ale w razie problemów, służę oczywiście poradnikiem.

Gorogoa - poradnik, solucja


Komentarze (4):
avatar agusia16
dodano: 2018-02-26 12:31:18

W takim razie odsyłam do newsa powyżej :-P Tam jest link do mojej recenzji tej nietuzinkowej gry przygodowo - logicznej ;)

avatar TOM3K
dodano: 2018-02-26 12:11:43

Faktycznie może to być coś ciekawego i nietuzinkowego. To czekamy na recenzje z niecierpliwością w takim razie :)

avatar agusia16
dodano: 2018-02-24 22:09:41

Jak najbardziej, co postarałam się, mam nadzieję, przekazać w mojej recenzji. To absolutnie wyjątkowa propozycja w świecie gier. Ciężko ją nawet zakwalifikować jako grę :) Tak jak napisałam w swoim jej opisie: "Małe dzieło sztuki" , wyjątkowa, dobrze przemyślana przygodówka logiczna, w której powstanie twórca włożył serce, to się po prostu czuje, gdy się w nią gra. Polecam Damianie :)

avatar PanDamian
dodano: 2018-02-24 21:31:33

Słyszałem o tej grze! Czy zainteresowanie nią przekłada się na jej jakość?

Reklama
Reklama