dodano: 2020-03-13 23:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Green Hell doczekało się zwiastuna i daty premiery kooperacji!

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Green Hell doczekało się zwiastuna i daty premiery kooperacji!
23°
0

Green Hell doczekało się oficjalnego ogłoszenia za sprawą zwiastuna, daty premiery trybu kooperacyjnego do rozgrywki. Co jeszcze trafi do gry?
 
Polskie studio Creepy Jar oficjalnie ogłosiło, że już od 7 kwietnia 2020 roku gracze będą się mogli zapoznać z trybem współpracy do Green Hell, wprowadzającego do rozgrywki możliwość zagrania razem ze znajomymi.
 
Wyczekiwana nowość w przyszłym miesiącu umożliwi zapoznanie się z zabawą dla czwórki graczy, mogących wspólnie walczyć o przetrwanie oraz możliwość stworzenia imponujących rozwiązań.
 
Amazońska dżungla rzecz jasna w dalszym ciągu pozostanie dla nas niezwykle niebezpiecznym miejscem, a większa ilość graczy nie musi się przełożyć bezpośrednio na bezpieczeństwo.
 
Przygodówka Futurust, wrażenia z krótkiej wersji demonstracyjnej
 
W końcu większa ilość osób przekłada się bezpośrednio także na zwiększone zapotrzebowanie na zasoby, a po te trzeba będzie się wybrać nieco dalej i głębiej w otaczający nas teren.
 
Twórcy przy okazji zdecydowali się wprowadzić dodatkowe usprawnienia w postaci licznych fryzur, kolorowych ubrań oraz unikalnych linii dialogowych. Dostępny będzie również czat dla poszczególnych sesji oraz ułatwienia do integracji społeczności.
 
Creepy Jar zdecydowało się odświeżyć nawet menu główne oraz wsparcie dla nowego języka - tureckiego. W ten sposób gra posiada już aż 19 wersji!
 
[Komentarz redaktora] Deweloperzy zdecydowali się przygotować serię atrakcji, przy okazji jasno i wyraźnie dając znać, że jest to nie tylko ważny moment, ale także pewnego typu nowe otwarcie ze sporą dawką świeżych doznań oraz wcześniej wprowadzonej zawartości.
 
Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 
Creepy Jar S.A. to jedna z kilkunastu polskich firm na NewConnect.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama