dodano: 2020-10-22 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Keanu Revess będzie jedną z wielu gwiazd zaangażowanych w kampanię marketingową Cyberpunk 2077? Znany streamer zapowiada sporą akcję!

Autor: AnoX
Keanu Revess będzie jedną z wielu gwiazd zaangażowanych w kampanię marketingową Cyberpunk 2077? Znany streamer zapowiada sporą akcję!
40°
1

Debiut rynkowy Cyberpunk 2077 zbliża się nieubłaganie, tymczasem znany streamer Dr Disrespect zapowiada, że z CD Projekt RED szykują wielką niespodziankę!
 
Polskie studio krok po kroku promuje swój kolejny potencjalny hit po Wiedźminie 3 Dziki Gon, tymczasem kolejne elementy promocyjnej kampanii zaczynają wchodzić w decydującą fazę.
 
Ostatnim materiał 30 sekundowy z Keanu Reveesem doczekał się ciepłego przyjęcia, na równi z zapowiedzią znanego Dr Disrespecta, który zapowiedział, że wraz ze studiem mają wiele do zaoferowania fanów.
 
 
Nie wiemy o jaką formę promocji chodzi, jednakże zapowiedzi "nowego poziomu" intrygują. Z pewnością nie jest on jedyną osobą zaangażowaną w tego typu zabiegi, zatem być może wkrótce ujrzymy wielu cyfrowych celebrytów zaangażowanych w taki czy inny sposób w promocję 
 
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated polskiego studia Atomic Wolf.
 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-10-24 21:54:12

Na pewno ta gra bedzie czyms wyjatkowym i sprzedanym w milionach egzemplarzy oby tylko nie przesadzili ze zbytnim hypem...

Reklama
Reklama