dodano: 2020-09-10 07:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Hades doczekał się zwiastuna premierowego... choć gra w zasadzie wciąż nie ma dokładnej daty premiery!

Autor: AnoX
Gra: Hades
Hades doczekał się zwiastuna premierowego... choć gra w zasadzie wciąż nie ma dokładnej daty premiery!
18°
0

Hades od Supergiant Games doczekało się wypuszczenia zwiastuna premierowego, pomimo faktu że gra wciąż nie doczekała się ogłoszenia dokładnej daty premiery.
 
Najnowsza gra starająca się korzystać z mitologii greckiej doczekała się wypuszczenia zwiastuna premierowego, pomimo tego, że tytuł wciąż znajduje się we Wczesnym Dostępie i nie dysponuje informacjami o premierze pełnej wersji.
 
Zapoznaj się także zGhostrunner cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a gra ma się doczekać ogłoszenia daty premiery na PAX Online!
 
Niezależne studio od dłuższego czasu pracuje nad dopracowaniem swojego projektu, próbując krok po kroku zagwarantować nam lepsze doznania oraz bardziej satysfakcjonującą zabawę.
 
Poniższa animacja nieco zawodzi, ma styl odstający od samej gry, nie pasującej do niej także klimatem, niemniej jego pojawienie się zwiastuje premierę. Szkoda, że jednak wcześniej, gdyż wciąż nie znamy dokładnej daty premiery.
 
Debiut zaplanowany został na jesień 2020, co nastąpić ma tym samym czasie na komputerach i Nintendo Switch. Nie wiemy co z innymi platformami, jednakże być może niebawem dowiemy się czegoś więcej także w tym temacie.
 
Hades jest w tej chwili dostępny we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych w Epic Games Store oraz na platformie Steam.
 
 

Tagi: Hades,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama