dodano: 2019-05-13 20:00:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Hades doczekało się nowej aktualizacji - Pokaźność

Autor: AnoX
Gra: Hades
14°
0
Hades doczekało się nowej aktualizacji - Pokaźność
Hades z aktualizacją Pokaźność może się pochwalić największą nową dawką treści i zmian, które uczynią rozgrywkę jeszcze przyjemniejszą i efektywniejszą.
 
Próżność pojawiła się już w rozgrywce, dzięki czemu możemy się pobawić nową dawką treści, która ma zapewnić nam jeszcze więcej zabawy oraz atrakcji. Wraz z tym rozwinięciem do rozgrywki trafił nowy poziom Elizjum, gdzie swoje kroki stawiali najwięksi herosi po śmierci.
 
 
Rozgrywka stawia przed nami teraz jeszcze więcej wyzwań, w których kolejne pokoje oraz korytarze zawierają jeszcze większe zagrożenie, jednakże nagrodzeni zostaniemy także jeszcze większą dawką atrakcji. 
 
Tezeusz i Minotaur staną się naszymi przeciwnikami, a co za tym idzie będziemy mieli pełne ręce roboty, aby powstrzymać te dwie znane niemalże każdemu postacie. 
 
Rozgrywkę odświeżono w taki sposób, aby móc jeszcze dynamiczniej przechodzić i pokonywać kolejne trudności, choć nie oznacza to, że będziemy się mierzyć jedynie z mniejszymi niebezpieczeństwami.
 
 
 
Bogowie greccy zaoferują nam jeszcze więcej różnorodnych błogosławieństw i mocy, które doskonale się będą ze sobą łączyć w potężne kombinacje. Aby to zrobić potrzebne nam informacje, które obecnie uzyskamy dzięki ulepszonemu interfejsowi wspierającego nas swoją formą.
 
Super Giant Games przy okazji wprowadziło także nowe utwory i udźwiękowienie, rozszerzono zakres fabularnych wydarzeń oraz potyczek, które będziemy mogli toczyć. Rozgrywka będzie troszkę piękniejsza, dzięki dodaniu kilku tricków graficznych.
 
Hades jest w tej chwili dostępny we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych w Epic Games Store w cenie zaledwie 37 złotych.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama