logo lubiegrac.pl

Arrowhead zapowiedziało Helldivers 2! - PlayStation Showcase 2023

aktualności news Arrowhead zapowiedziało Helldivers 2! - PlayStation Showcase 2023
Arrowhead zapowiedziało Helldivers 2! - PlayStation Showcase 2023Podczas PlayStation Showcase 2023 japońska korporacja zdecydowała się oficjalnie zaprezentować Helldivers 2, czyli znacząco zmienioną strzelankę kooperacyjną, która tym razem stawia na jeszcze lepszy humor oraz... trzecioosobową perspektywę!

Helldivers 2 na PlayStation Showcase 2023

Sony Interactive Entertainment zdecydowało się wyciągnąć swojego asa z rękawa, prezentując graczom efektowny i naprawdę zabawny zwiastun drugiego Helldivers, stawiając tym razem na podobne podstawy i inny sposób wykonania oraz podejścia!

Ponownie gracze będą mieli do czynienia z kooperacyjną strzelanką, przy czym tym razem będzie się ona skupiać na trzecioosobowej perspektywie, potrafiącej znacząco odmienić podejście do taktycznej walki i współpracy pomiędzy graczami.

Przeczytaj również: Fairgame to nowa gra studia Heaven! - PlayStation Showcase 2023

Nowe spojrzenie sprawia, że gracze mogą liczyć na jeszcze większą dawkę emocji oraz wyzwań, związanych z walką o nasz zespół, jego przetrwanie oraz możliwości radzenia sobie z licznymi rywalami.

Helldivers 2 ma trafić jeszcze w 2023 roku na komputery osobiste oraz PlayStation 5.

Zwiastun Helldivers 2 z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic