dodano: 2021-01-07 21:15:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Hitman 3 w wersji VR z jednej strony stanowi nową, ciekawą grę, z drugiej może przerażać wizualnie...

Autor: AnoX
Gra: Hitman 3
Hitman 3 w wersji VR z jednej strony stanowi nową, ciekawą grę, z drugiej może przerażać wizualnie...
21°
0

IO Interactive opublikowało nowy materiał z Hitman 3 ukazujący widzom rozgrywkę z trybu VR, potwierdzając wsparcie dla całej trylogii.

Obecnie niezależne studio IO Interactive oficjalnie zaprezentowało zupełnie nowy materiał z trzeciej przygody odświeżonego cyklu o Agencie 47, w którego będziemy się mogli jeszcze bardziej bezpośrednio wcielić.

Zapoznaj się także z: Seria Broken Sword, klasyka przygodowa w każdym calu. Początki, kolejność serii, najlepsza gra z serii, fabuła, postaci i dodatki

Najnowszy materiał skupia się na trybie z otwartym świecie oraz goglami wirtualnej rzeczywistości, za sprawą których łatwiej będziemy mogli wskoczyć do świata przedstawionego.

Rozgrywka pod względem skali i przeniesienia elementów charakterystycznych jest efektowna, jednakże gdy obiektywnie spojrzymy na grafikę, to możemy jednak odczuć pewien niesmak.

Niemniej jeżeli zabawa będzie przyjemna, to kolejne przejście wszystkich etapów w wirtualnej rzeczywistości może zapewniać wiele zabawy!

Hitman 3 ukaże się 20 stycznia 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama