dodano: 2020-04-04 16:15:02

Hunter's Arena: Legends z zapisami do nowych, beta testów!

Autor: AnoX
Hunter's Arena: Legends z zapisami do nowych, beta testów!
14°
0

Hunter’s Arena: Legends doczeka się już za kilkanaście dni, tymczasem twórcy otworzyli zapisy do kolejnej zamkniętej tury. Gdzie można wziąć udział?
 
Niezależne studio Mantisco ogłosiło, że rozpoczęło zapisy do kolejnych zamkniętych testów MMORPG połączonego z battle royale, które spoglądając na nasz rynek może zdobyć sporą popularność. 
 
Produkcja w tym roku ma trafić do Wczesnego Dostępu, lecz nim to nastąpi przeprowadzona zostanie kolejna tura testów od 22 do 26 kwietnia 2020 roku.
 
The Riftbreaker - Wrażenia z Alphy 2 z jej nowościami i mechanikami
 
Czym jest Hunter’s Arena: Legends? Hybryda gatunkowa gromadząca po 60 graczy rywalizujących ze sobą o to kto się ostanie jako ostatni. Dostępny obszar jest wypełniony różnorodnymi miejscówkami oraz odmiennymi warunkami, wpływającymi na sytuację.
 
Zamknięte beta testy odbędą się w Ameryce Północnej Azji oraz w Europie, w związku z czym i my będziemy mogli się zapisać, aby móc samodzielnie zapoznać się z tym tytułem. Strona zapisów do testów.
 
Tym razem zapoznać się będzie można z nową zawartością oraz poprawkami wprowadzonymi w oparciu o wcześniejszą opinię oraz uwagi dotyczące rozgrywki.
 
Wśród nowości znajdziemy udoskonalenie samouczka, poprawiono balans postaci, zmodyfikowano cykl dnia i nocy oraz wyraźnie ulepszono system oświetlenia czy projekty postaci.
 
– Przeanalizowaliśmy wiele opinii graczy po pierwszej fazie. Przeprowadziliśmy również niezliczone testy, aby wprowadzić ulepszenia przed drugim etapem testów. Chcemy stworzyć produkt, który może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców pod względem różnorodności kulturowej i zbliżyć grę do współczesnych standardów – komentuje Yoon Jung-Hyun, CEO w Mantisco. 
 
Hunter’s Arena: Legends trafi do Wczesnego Dostępu na Steam jeszcze w 2020 roku.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama