dodano: 2022-05-14 11:00:01
PCNSHPSXBOX

Ile Geralt weźmie za zabicie potwora? Odpowiedź poznamy w nowym odcinku Witcher Logic!

Ile Geralt weźmie za zabicie potwora? Odpowiedź poznamy w nowym odcinku Witcher Logic!
16°
0

W sieci pojawił się 5 odcinek Witcher Logic, który przedstawia Geralta odbierającego swoją wypłatę za zabicie potwora. Serial stworzyła grupa Viva La Dirt League, która publikuje swoje materiały na YouTube.

Najnowszy odcinek z serii Witcher Logic ukazał się w piątek, tym razem twórcy postanowili sparodiować odbieranie zapłaty przez wiedźmina od swoich zleceniodawców. Czy zespół Viva La Dirt League dobrze przedstawił zachowanie niektórych graczy? 

Zapoznaj się także z:

 

Akcja odcinka rozpoczyna się od przybycia Geralta i Jaskra do zleceniodawcy. Wiedźmin informuje, że udało mu się zabić bruxę, z którą zmierzył się w poprzednim odcinku i przyszedł odebrać zapłatę. Kobieta chętnie podsuwa mu pieniądze mówiąc, że może wziąć, ile uważa za stosowne. Biały Wilk bierze określoną sumę, jednak po chwili bierze więcej i więcej, aż zaczyna zrywać ze zleceniodawcy biżuterię i wkracza do domu po inne kosztowności.

Twórcy chcieli w ten sposób pokazać, że niektórzy gracze nawet po odebraniu pieniędzy za wykonane zlecenie, wchodzą do domów i szukają czegoś więcej, aby później sprzedać zabrane rzeczy. Trzeba przyznać, że Viva La Dirt League dobrze przedstawiła takie zachowanie.

Do tej pory ukazało się 5 odcinków serialu Witcher Logic. W poprzednich sparodiowano ilość zadań, wiedźmińskie zmysły, picie eliksirów oraz pojedynek Geralta z materiałów promujących Wiedźmina 3.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama