dodano: 2018-12-10 20:05:01
PC

Inkulinati - warszaskie studio stawia na karty ksiąg średniowiecznych

Autor: AnoX
Inkulinati - warszaskie studio stawia na karty ksiąg średniowiecznych
12°
0

Inkulinati to nowa produkcja studia Yaza Games, które chce wypuścić strategię turową rozgrywającą się na pustych kartach średniowiecznego manuskryptu.
 
Oryginalnych strategii turowych w ostatnich latach nie brakuje, a na spore uznanie w tej kwestii być może będziemy mogli liczyć (w przypadku sukcesu) deweloperzy z Yaza Games, którzy przedstawią nam turowe zmagania postaci na kartach manuskryptów średniowiecnzych.
 
Za główną inspirację dla Inkulinati, stanowił dziwaczny i ekscentryczny "świat" średniowiecznych ksiąg. Na ich marginesach zacznie kwitnąć niezwykłe życie, w końcu jak inaczej można nazwać pojedynki królików z psami, dziwaczne kreatury grające na trąbkach wciśniętych w... cóż. No w każdym bądź razie znajdzuemy tutaj nawet rycerzy walczących ze ślimakami. W tym świecie nic nie ejst tak oczywiście jak nam się wydaje, a nawet najbardziej niepozorne zwierzęta mogą okazać się zagrożeniem dla najtwardszych wojaków.
 
Gracz zaczyna rozgrywkę jako początkujący iluminator z elitarnej, tytułowej grupy Inkulinati. Podczas wykonywania kolejnych zadań i toczenia kolejnych pojedynków będziemy zdobywać doświadczenie. Przy okazji poprawimy swój warsztat podczas starć się z innymi adeptami. W trakcie zabawy będziemy mogli poznać kolejne pięknie narysowane jednostki, tak zwane "akcje dłoni", różnego typu taktyki i kombinacje. Najważniejszy Mistrzy już na nas czeka, przy okazji pilnując tego, byśmy nie mogli mu odebrać tytuł największego Inkulinati w historii.
 
Inkulinati nie ma daty premiery.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama