dodano: 2019-03-23 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Jak zmienia się przygodówka Irony Curtain: From Matryoshka with Love?

Autor: agusia16
Jak zmienia się przygodówka Irony Curtain: From Matryoshka with Love?
27°
0

Irony Curtain: From Matryoshka with Love, pierwsza w pełni klasyczna przygodówka w stylu "wskaż i kliknij" rodzimego, katowickiego studia Artifex Mundi, nabiera rumieńców.
 
Projekt, o którym mieliśmy przyjemność wspominać już na łamach naszego serwisu  w tym wpisie, to pierwszy point & click od studia, które znane jest na całym świecie z bardzo cenionych gier z gatunku HOPA czyli takich, które łączą przygodę z elementami hidden - object. Jet to gra, która w zabawny, a nawet satyryczny sposób, poprzez slapstickowy humor ośmiesza komunistyczny reżim. Irony Curtain: From Matryoshka with Love jest pierwszą klasyczną przygodówką tego studia, które pierwszy krok ku klasyczności postawiło w przeuroczej produkcji My Brother Rabbit, której recenzję i poradnik znajdziecie na stronie. 
 
My Brother Rabbit - recenzja
 
My Brother Rabbit - poradnik, solucja
 
"Irony Curtain: From Matryoshka with Love to satyryczna gra point & click, która wyrwie cię z burżuazyjnej strefy komfortu i rzuci w sam środek walki klasowej na śmierć i życie. Poznaj Evana, dziennikarza z Zachodu, który po raz pierwszy odwiedza przedziwny, komunistyczny kraj".
 
 

 
Tak na temat fabuły przeczytać możemy na platformie Steam, na której gra zadebiutuje. Jej debiut potwierdzony jest także na GOG.com. Dziś jednak, zamiast skupiać się na kolejnych aspektach fabularnych, chcemy przybliżyć Wam jakie zmiany zaszły w tym tytule, jak Irony Curtain: From Matryoshka with Love wyglądała jako prototyp, a jak wygląda obecnie, prezentując kilka screenów, które obrazują te zmiany.
 
Irony_Curtain_1
Irony_Curtain_2
Irony_Curtain_3  
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love to jak wspominają twórcy klasyczna przygodówka, która jak przystoi na takową produkcję skupia się na rozmowach i zagadkach. Niektóre z takowych zadań wykonać można jednie poprzez dokonywanie właściwych dialogów, poprzez prowadzenie rozmowy w odpowiedni sposób. O tym i o innych możliwościach tej uroczo zapowiadającej się przygodówki przeczytacie na karcie gry na Steam, w cyklu nazwanym przez Artifex Mundi "Za Kulisami Irony Curtain", który przybliża między innymi proces tworzenia wspomnianych dialogów. Zajrzycie tutaj
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love zadebiutuje na Steam i GOG.com, a także na konsolach PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch w 2019 roku. Tymczasem zachęcamy Was do dodanie gry do listy życzeń na Steam.
 
Karta gry na Steam
 
Karta gry na GOG.com
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama