0
dodano: 2019-06-23 18:00:04
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Irony Curtain: From Matryoshka with Love, klasyka i styl - recenzja

Autor: agusia16
Irony Curtain: From Matryoshka with Love, pierwsza klasyczna przygodówka point and click katowickiego studia Artifex Mundi opisana w naszej recenzji. Już na stronie!
 
Rodzime studio Artifex Mundi znane jest z urokliwych gier z gatunku HOPA, produkcji łączących elementy przygodowe z hidden object. Pierwszym krokiem ku przygodowej klasyce był My Brother Rabbit. Nie była to jednak jeszcze typowa przygodówka "wskaż i kliknij". Sytuacje zmieniła Irony Curtain: From Matryoshka with Love, która ma wszystko to, co tradycyjna propozycja adventure mieć powinna. 
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love - poradnik, solucja
 
W grze, której szczegółowy poradnik znajdziecie na łamach naszego serwisu, będziemy bowiem prowadzić rozmowy, rozwiązywać łamigłówki, w tym przygodowe i logiczne i eksplorować. Irony Curtain: From Matryoshka with Love zaoferuje Wam wartką akcję i ciekawą historię, na dodatek przepełnioną licznymi nawiązaniami, odniesieniami i skojarzeniami. A wszystko to w grze niezwykle kolorowej, przepięknie narysowanej i zabawna. Co chcieć zatem więcej. 
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love - recenzja
 
Pozostaje zatem zaprosić Was do przeczytanie recenzji, a także zagrania w nią samemu, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Miłej lektury!
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama