dodano: 2020-06-23 02:40:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Jaka wersja FIFA 21 trafi na komputery osobiste? Odpowiedź może niektórych graczy zaskoczyć... negatywnie

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
Jaka wersja FIFA 21 trafi  na komputery osobiste? Odpowiedź może niektórych graczy zaskoczyć... negatywnie
32°
0

Electronic Arts podzieliło się nowymi informacjami dotyczącymi FIFA 21, kolejnej odsłony niezwykle popularnej gry o piłce nożnej. Jaka wersja zagości na komputerach osobistych?
 
Znany wydawca niedawno miał zaprezentować nową jakość nowej odsłony, tymczasem dowiedzieliśmy się czegoś więcej na temat wersji na komputery osobiste.
 
Jeżeli liczyliście, że będziecie mogli liczyć na jakość z Xbox Series X oraz PlayStation 5 to niestety możecie się jednak poczuć zawiedzeni. Otóż Potwierdzono, że na PC-tach znajdą się wydania z PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X.
 
W ten sposób nie będziemy mogli wciąż liczyć na bardziej szczegółową oprawę wizualną, jednakże najmocniejsze zalety nowych konsol zostaną póki co skierowane właśnie na nich.
 
Zapowiedziano, że w późniejszym okresie możemy się spodziewać większej ilości informacji na ten temat, w związku z czym musimy się uzbroić w cierpliwość. Nie warto jednak spodziewać się rewolucji, gdyż ta najpewniej i tak nie nadejdzie.
 
Selfoss, przygodowa gra indie Alexandra Goodwina z przyszłoroczną, wiosenną premierą. Wejdź w świat rosyjskich i islandzkich mitów
 
Czy taka decyzja EA powinna nas dziwić? Otóż nie, ponieważ strategia ta pozostaje spójna z poprzednimi odsłonami otwierającymi generacjami, a jak dodamy do tego początkowe problemy PlayStation 5, to otrzymujemy rozsądną decyzję powoli wprowadzającą część społeczności do zupełnie nowej zabawy.
 
W ten sposób nikt nie uzna, że posiadacze mocniejszych i szybszych sprzętów będą mieli przewagę, a społeczność na PC, wbrew pozorom dysponuje o wiele słabszym sprzętem, wobec czego niskie wymagania techniczne są niezwykle istotne.
 
FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku.
 

źródło: https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-21/news/fifa-21-faq-release-date#origin-steam

Komentarze (0):
Reklama
Reklama