dodano: 2021-04-02 23:25:01

Jakie gry doczekały się przesunięcia dat premier? Początek 2021 roku nie jest łaskawy dla graczy...

Autor: AnoX
Jakie gry doczekały się przesunięcia dat premier? Początek 2021 roku nie jest łaskawy dla graczy...
21°
0

Wiele gier w tym roku zostało przesuniętych, a to zapewne jeszcze wiele produkcji doczeka się obsuwy. Jakie gry zostały opóźnione? Na jakie tytuły będziemy musieli jeszcze zaczekać? Które propozycje zagoszczą w 2022 roku?

Jakie gry zaliczyły przesunięcie premiery w 2021 roku?

Outriders

Świeżo wydana strzelanka polskiego studia People Can Fly - Outriders, najpierw przesunęła się na 2021 rok, a następnie z terminu lutego doszło do obsówy na pierwszy dzień kwietnia, zaliczając udaną premierę (choć na Xboxach są problemy).

 

Hogwarts Legacy

Dziedzictwo Hogwartu było jedną z pierwszych gier, które doczekały się przeniesienia, w tym przypadku na 2022 roku. To z resztą nie jedyna taka gra Warner Bros. Games....

 

The Lord of the Rings Gollum

Samodzielne przygody Golluma poznać będziemy mogli poznać dopiero w 2022 roku, a ostatni materiał z The Lord of the Rings Gollum niestety okazał się wielkim zawodem.

 

Returnal

Studio Housemarque oraz Sony mają spore oczekiwania wobec Returnal, które ma okazję stać się kolejnym wielkim hitem zmierzającym ekskluzywnie na PlayStation 5!

 

Remake Prince of Persia: The Sands of Time

Ubisoft miał rozpocząć obecny rok od debiutu odświeżenia Prince of Persia: The Sands of Time, jednakże deweloperzy potrzebują więcej czasu na dopracowanie swojej gry. Szlifów potrzeba wiele, zatem zapewne jeszcze sporo zaczekamy....

 

Kena: Bridge of Spirits

Niezwykle urokliwa gra na PS5 i PC nie tylko zapowiada się ekscytująco, ale także... będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać na debiut 24 sierpnia tego roku.

 

Gotham Knights

Drugą z propozycji WB Games, która próbowała walczyć było Gotham Knights, niestety zespół z Montrealu nie poradził sobie należycie.

 

Back 4 Blood

Nadchodząca strzelanka studia Turtle Rock (tak to kolejna gra z portfolio Warner Bros.) niestety w ostatniej chwili doczekała się przemieszczenia na kalendarzu i to nie byle jakiego... w końcu jak można ot, tak walnąć się o pół roku? :D Taki to przypadek dotknął Back 4 Blood.

 

Gran Turismo 7

Za rok będziemy mieli okazję do zapoznania się z Gran Turismo 7, czyli kolejną odsłoną symulatora jazdy. Niestety Polyphony Digital nie podołało... premiera ma się odbyć w 2022 roku.

 

Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Kolejna gra ze świata Gwiezdnych Wojen z wersji LEGO - Lego Star Wars The Skywalker Saga, zalicza ponownie problemy w wyniku czego tak naprawdę nie wiadomo kiedy ten nieszczęśliwy projekt się pojawi....

 

Pragmata

Mistrzem tego zestawienia jest jednak Capcom, który dopiero co ujawnił grę Pragmata, a ta już zdążyła zaliczyć opóźnienie premiery do... 2023 roku!

 

Riders Republic

Jedna z ostatnich, zaskakujących propozycji Ubisoftu, po cichu została odsunięta na nieokreśloną przyszłość. Być może na ekstremalną grę sportową zaczekamy do 2022 roku. Oby nie skończyło się jak ze Skull & Bones.

 

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Bloodline 2 może nigdy nie ukazać się na rynku, a być może wyjdzie strasznie połatane oraz co najwyżej w przeciętnej formie. Póki co trwają poszukiwania studia, które chciałoby się zająć uratowaniem projektu....


źródło: fot. Susan Angeli z Pixabay

Komentarze (0):
Reklama
Reklama