dodano: 2020-08-20 21:15:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Krótkie Info - Trzeci Outriders Broadcast z datą, wystartowała promocja Back To School, Twierdza Władcy Wojny przeniesiona na 2021 rok!

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Krótkie Info - Trzeci Outriders Broadcast z datą, wystartowała promocja Back To School, Twierdza Władcy Wojny przeniesiona na 2021 rok!
17°
0

Trzecie show Outriders Broadcast, wystartowała promocja Back To School, Twierdza Władcy Wojny zalicza obsuwę na 2021 rok. Więcej w Krótkie Info!
 
Square Enix oraz polskie studio People Can Fly zaopwiedziały, że kolejny program Outriders Broadcast odbędzie się już 25 sierpnia 2020 roku od godziny 18:00. W przyszły wtorek będziemy mogli ujrzeć jak przebiegać będzie współpraca w trzy osobowym zespole, ujrzymy nowych przeciwników oraz poznamy czwartą klasę postaci! 
 
Outriders ma ukazać się w końcówce 2020 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych.
 
 
 
Wystartowała promocja Back To School, w ramach której możemy nabyć taniej wiele hitów z oferty Cenegi, w ramach której możemy znaleźć między innymi: DOOM Eternal, Football Manager 2020, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Cooking Simulator – Symulator gotowania czy Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku. Akcja potrwa do 6 września 2020 roku.
 
Wszystkie oferty.
 
 
Twierdza Władcy Wojny doczekała się niespodzianej decyzji o przesunięciu daty premiery.... aż na przyszły rok. Ostatecznie nową strategię sprawdzimy dopiero 26 lutego 2021 roku na komputerach osobistych.
 
 
 
Top 10 gier bazujących na mitologiach - Jakie tytuły najlepiej poradziły sobie z taką tematyką? Jakie mitologie wykorzystano?
 
 
Let's Sing 2021 doczekało się ogłoszenia daty premiery, która ma się odbyć od 13 listopada 2020 roku, gdy w chłodniejsze dni będziemy mogli wspólne ze znajomymi pośpiewać zgarniając przy tym wiele punktów. Gra trafi na Nintendo Switch oraz na PlayStation 4, gdzie gra po raz pierwszy doczeka się polskiej wersji językowej (napisy).
 
 
 
Serious Sam 4 doczekał się wprowadzenia zupełnie nowego wywiadu z twórcami ze studia Croteam, które zdecydowało się poświęcić swój czas na opowiedzenie jak wiele czerpali z pierwszych odsłon podczas produkcji czwartej odsłony.
 
 
 
Gunfire Reborn doczekała się zupełnie nowej aktualizacji wprowadzającej do zabawy nową, kurzą postać, nowy poziom trudności, przeciwników oraz broni do wykorzsytania.
 
 
 
 
Nowe dyski SSD firmy TRANSCEND doczekały się wprowadzenia Corner Bond, czyli specjalnego wzmocnienia bazującego na powłokę Gold Finger wykorzystującej złoto oraz nikiel.
 
 
Limited Run Games ogłosiło, że w ten piątek zakupić na PlayStation 4 możemy The Last Blade 2 oraz Neon City Riders, nie wspominając o Star Wars X-Wing i Tie Fighter.
 
 
Dead by Daylight Mobile doczekało się wprowadzenia nowego rozdziału - Cursed Legacy, w ramach którego można się zapoznać z kolejnym zabójcą - The Oni oraz sporą dawką dodatkowej zawartości.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama