dodano: 2020-11-03 11:45:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Krótkie Info - 4. Outriders Broadcast z datą, certyfikacja Observer System Redux, AV: Rings of Saturn z nowym zwiastunem!

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Krótkie Info - 4. Outriders Broadcast z datą, certyfikacja Observer System Redux, AV: Rings of Saturn z nowym zwiastunem!
15°
1

Czwarty Outriders Broadcast z datą, certyfikacja Observer System Redux, The Ascent z datą premiery, The Ascend w 2021 roku. Więcej w Krótkie Info!
 
Square Enix oraz People Can Fly ogłosiły, że już 5 listopada 2020 roku od godziny 18:00 możemy się spodziewać kolejnej, czwartej edycji transmisji Outriders Broadcast. Tym razem poznamy endgame oraz klasę technomanty.
 
Outriders ukaże się 2 lutego 2021 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych. Wersja na Google Stadia ma się pojawić w 2021 roku.
 
 
 
Observer System Redux doczekał się certyfikacji na konsole nowej generacji, dzięki czemu gra faktycznie zagości oficjalnie na urządzeniach w dniu swoich premier.
 
Przepełnia nas duma, że w trudnym czasie globalnej pandemii udało nam się przygotować Observer: System Redux na premierę obu konsol nowej generacji. Będzie to jedyna polska gra dostępna w dniu debiutu każdej z konsol - komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.
 
- Observer: System Redux wspaniale oddaje klimat cyberpunku i stanowi trybut dla śp. Rutgera Hauera, który do dziś dla wielu pozostaje ikoną tego gatunku. To nie będzie kolorowa baśń, tylko prawdziwy cyberpunk pełen brudu przeznaczony dla dorosłych graczy. W grze oczywiście nie brakuje też elementów charakterystycznych dla Polski, która stanowi główne miejsce opowiadanej historii - kończy Babieno.
 
 
The Ascent doczekało się ogłoszenia dość smutnej wieści o przesunięciu daty premiery gry na 2021 rok. Dopiero wtedy będziemy się mogli zapoznać z projektem oraz jego pomysłem na siebie.
 
 
 
Zapoznaj się także zRespawn Entertainment prezentuje dokładnie Horizon oraz Olimp w nowym zwiastunie z Apex Legends
 
 
ΔV: Rings of Saturn doczekało się niezwykłego materiału wideo, ukazującego 20 ciekawostek związanyh z Pierścieniami Saturna. Twórcy zaprezentowali także Edycję Berylową gry, zawierającą między innymi:
 
  • Unikalne pudełko 3D.
  • Kluczyki do statku K37-TNTRL.
  • Fizyczną instrukcję obsługi K37-TNTRL - lore/art book.
  • Książkę serwisową swojego K37-TNTRL.
  • Oryginalną ścieżkę dźwiękową stworzona przez Evader na płycie CD.
  • Fizyczną kopię opowiadania “Howling at the Stars” autorstwa Erica Eshlemana (po angielsku).
 
 
 
Fellow Traveller i Torpor Games  poinformowały, że ich nadchodząca gra w mocnym motywie politycznym - Suzerain, doczekała się daty premiery na PC i Mac OSX na 4 grudnia 2020 roku.
 
 
 
Die by the Blade osiągnęło sukces na Kickstarterze, gdzie projekt udało się spłacić oraz zapewnić produkcji spokój na ponad 10 dni przed końcem.
 
 
 
Przeczytaj takżeInno3D GeForce RTX 3070 iChill X4 to kandydat do rywalizacji o koroną króla średniego segmentu?
 
 
HyperX Cloud Buds to nowe, bezprzewodowe słuchawki znanego producenta, który tym razem zdecydował się rozwinąć serię Buds o model działający bezprzewodowo. Bluetooth 5.0, kodek Qualcomm aptXTM HD, 14-milimetrowe przetworniki to podstawa, dzięki której będziemy mogli liczyć na 10 godzin świetnej muzyki.
 
- Użytkownik może grać w grę lub słuchać muzyki, aby w każdej chwili przełączyć się na telekonferencję lub rozmowę z rodziną i przyjaciółmi. Nowych słuchawek Cloud Buds można używać godzinami, ciesząc się wygodą i znakomitą jakością dźwięku, z której znane są produkty HyperX ― powiedziała Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. - Nowy zestaw słuchawkowy Cloud Buds został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników mobilnych. Technologia łączności bezprzewodowej Bluetooth zapewnia dogodną komunikację audio w systemach konferencyjnych Zoom, Microsoft Teams i Google Meet podczas pracy z domu lub dojazdów. -
 
 
Warhammer: Odyssey doczekało się wprowadzenia zupełnie nowej klasy na iOS oraz Android, którą został Arcymag, stawiający na walkę magią oraz bezpośrednią z mieczem lub laską.
 
 
Project Arrhythmia to nowa propozycja studia Vitamin Games, które doczekało się wsparcia w postaci wydawcy - Top Hat Studios, Inc.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-03 12:17:47

Observer to fajny klimat na raz moim zdaniem i jesli w to ktos juz nie gral.

Reklama
Reklama