dodano: 2020-01-19 21:50:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Krótkie Info - Coffee Talk, MHW: Iceborne, WORLD OF HORROR

Autor: AnoX
Krótkie Info - Coffee Talk, MHW: Iceborne, WORLD OF HORROR
10°
0

Coffee Talk już niebawem zadebiutuje, Capcom przedstawił przyszłość MHW: Iceborne, a WORLD OF HORROR zbliża się do premiery z datą. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Chorus Worldwide wraz z Toge Productions już 30 stycznia 2020 roku zapraszają nas do sprawdzenia interesującą zapowiadającej się gry visual novel zatytułowanej Coffee Talk. Gracze wkrótce będą się mobili wcielić w baristę przeprowadzającego interesujące rozmowy nie tylko ze zwykłymi personami, ale także chociażby z wampirami.
 
Karta na Steam
 
 
 
Monster Hunter World Iceborne oficjalnie jest już dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach, w związku z czym Capcom zdecydował się zapowiedzieć co czeka graczy w najbliższym czasie. Twórcy obiecują zaoferować graczom szereg darmowych atrakcji, dzięki którmy od kwietnia 2020 roku do produkcji trafią nowe potwory, nowe zadania oraz szereg przedmiotów do zdobycia.
 
 
 
 
 
WORLD OF HORROR to najnowszy horror niezależny, który bazuje na klasycznej przygodowej formule, szeregu zagadek oraz grafice przypominającej wielu osobom chociażby Return of the Obra Dinn. Niezależna produkcja z Wrocławia pozwoli nam zapoznać się z interesującym połączenem z gatunkiem RPG klimatem thrillera oraz dokonaniami H.P. Lovecrafta.
 
Gra trafi do Wczesnego Dostępu na Steam już 20 lutego 2020 roku, a pełnoprawna premiera odbędzie się także na Nintendo Switch oraz PlayStation 4 w 2020 roku.
 
 
 
MMD zaprezentowało nowy monitor dla rynku biznesowego - Philips 243B9, mający dostarczyć nam matrycę IPS  z rodzielczością Full HD (1920x1080), odświeżaniem 75 Hz, złączem USB-C, technologiami Flicker-free i LowBlue Mode
 
Nowościami są rozwiązania ekologiczne w postaci standardów EnergyStar 7.0 i TCO Edge zmniejszających poziom jasności przy braku obecności klienta. Ponadto wykorzystać będzie można także funkcje Zero Power Switch.
 
Philips 243B9 okaże się w styczniu 2020 roku w cenie 939 złotych.
 
243B9_f image

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama