dodano: 2020-11-21 01:35:01

Krótkie Info - David Beckham w FIFA 21, DIRT 5 wykorzystuje DualSense, Mars Horizon zaliczyło premierę, zwiastun Oceans's Heart

Autor: AnoX
Krótkie Info - David Beckham w FIFA 21, DIRT 5 wykorzystuje DualSense, Mars Horizon zaliczyło premierę, zwiastun Oceans's Heart
15°
0

David Beckham w FIFA 21, DIRT 5 wykorzystuje DualSense, Mars Horizon zaliczyło premierę, , . Więcej w Krótkie Info!
 
Electronic Arts ogłosiło, że oficjalnie po latach do FIFA 21 oficjalnie powraca David Beckham, znakomity brytyjski piłkarz, dołączający poprzez najnowszą odsłonę do grona Legend. Do 15 stycznia gracze będą mogli liczyć na specjalny prezent do trybu FIFA Ultimate Team w postaci Graoundbrakera w VOLTA.
 
- Jestem bardzo dumny z powrotu do EA SPORTS z moją własną okładką FIFA 21 w edycji Beckham. Nie mogę się doczekać powrotu na boisko jako ikona wraz z niektórymi z moich starych kolegów z drużyny! - powiedział David Beckham.
 
- Naszym celem jest dalsze zapewnianie najbardziej autentycznego, interaktywnego doświadczenia futbolu na świecie - powiedział Nick Wlodyka, Vice President and GM w EA SPORTS FIFA. - Możliwość udostępnienia naszym graczom ikony takiej jak David Beckham to doskonały przykład tego, jak nieustannie szukamy nowych sposobów, aby uczynić EA SPORTS FIFA jeszcze lepszym dla społeczności -
 
 
DIRT 5 oficjalnie zagościł także na PlayStation 5, gdzie gracze mogą się zapoznać z najnowszą odsłoną cyklu DIRT, wykorzystującą wyjątkowość kontrolera DualSense, od wibracji haptycznych rozpoczynając.
 
Robert Karp, DIRT 5 Development Director w Codemasters, skomentował dzisiejszą premierę - Reakcje krytyków, twórców treści oraz graczy są niesamowite, a premiera gry na PlayStation 5 to wisienka na torcie. Graczy czeka szybka, płynna rozgrywka, a kontroler DualSense oferuje niezwykły poziom immersji, całkowicie zmieniający zabawę z DIRT 5. -
 
 
 
Bridge Constructor: The Walking Dead oficjalnie zaliczyło swoją premierę, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać na wszystkich platformach (poza wspomnianym PS5) z niezwykłym crossoverem.
 
 
 
Zapoznaj się także zSunshine Manor, przygodowy 8-bitowy horror RPG inspirowana filmami grozy z lat 80-tych z sukcesem finansowym na Kickstarterze
 
 
Mars Horizon doczekało się swojej premiery na wszystkich konsolach odchodzącej generacji, zapewniając graczom możliwość próby zdobycia kosmosu!
 
 
 
Skater XL doczeka się w przyszłym miesiącu dużej aktualizacji wprowadzającej fanowskie mapy oraz sprzęt, z których będzie można skorzystać takze w wersji konsolowych!
 
 
 
Oceans's Heart doczekało się opublikowania zupełnie nowego materiału wideo, mającego zagwarantować graczom nowe spojrzenie na głównego bohatera gry oraz jego charakteru.
 
 
 
Przeczytaj także: El Hijo doczekało się ogłoszenia daty premiery! Dziki Zachód zwiedzimy już na początku...
 
 
Outpost Delta doczekało się zupełnie nowej aktualizacji, dzięki której strzelanka doczekała się nowej, pełnej mapy, zestawu utworów muzycznych czy nowych poziomów.
 
 
 
Pure Pool doczekało się swojej premiery gry na Nintendo Switch, gdzie gracze mogą wskoczyć do zabawy z bilami.
 
 
 
Truck Driver doczekało się ogłoszenia oraz wprowadzenia dodatku, a w zasadzie DLC w postaci USA Paint Jobs, za sprawą którego możemy liczyć na wielką dawkę malowań ciężarówek.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama