dodano: 2020-06-20 15:20:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Krótkie Info - Destroy All Humans! z nowym zwiastunem, EVERSPACE 2 z nowymi materiałami z zabawy, SCARLET NEXUS z nowym zwiastunem

Autor: AnoX
Krótkie Info - Destroy All Humans! z nowym zwiastunem, EVERSPACE 2 z nowymi materiałami z zabawy, SCARLET NEXUS z nowym zwiastunem
12°
0

Destroy All Humans! z nowym zwiastunem, EVERSPACE 2 doczekało się nowych fragmentów rozgrywki, SCARLET NEXUS z nowym zwiastunem. Więcej w Krótkie Info!
 
THQ Nordic opublikowało zupełnie nowy zwiastun Destroy All Humans!, które powoli zbliża się ku swojej letniej premierze, dzięki której łatwiej nam będzie poczuć miłe wspomnienia z walki z ludzkością.
 
 
 
EVERSPACE 2 doczekało się publikacji zupełnie nowego materiału wideo prezentującego nieco inne aspekty zbliżającej się produkcji, która chciała uciec od Cyberpunk 2077, a być może zdąży wyprzedzić jeszcze produkcję CD Projekt RED.
 
 
 
 
Scarlet Nexus doczekało się kolejnego, nieco tajemniczego zwiastuna po części lepiej sygnalizującego am czym realnie ma być ten projekt i czego się można spodziewać po tym RPG-u akcji.
 
 
 
Letni Festiwal Steam (Steam Game Festival Summer Edition) wystartuje już jutro! Jakie gry warto sprawdzić w trakcie tego wydarzenia?
 
 
Ylands doczekało się zupełnie nowej aktualizacji oznaczonej numerkiem 1.3, w ramach którego wprowadzono wielką zawartość oraz pole poprawek i nowości związanych z wodą oraz odkrywaniem tego typu przestrzeni.
 
 
 
Fight Crab to zupełnie nowy, niezależny projekt stawiający na rozgrywkę 1v1, 2v2 i kooperacji, w ramach którego mierzyć się będzie w pojedynkach... krab kontra krab na... efektowne katany!
 
 
 
 
Operencia: The Stolen Sun doczekała się wielkiego ogłoszenia w ramach którego będziemy się mogli przenieść do tego fantastycznego świata, wykorzystując do tego także gogle wirtualnej rzeczywistości.
 
 
Partisans 1941 - Wrażenia z czerwcowej wersji demonstracyjnej. Gra budzi wątpliwości...
 
 
Almighty: Kill Your Gods doczekało się publikacji materiału z rozgrywki, dzięki czemu można się zapoznać lepiej z tym oryginalnym RPG-iem akcji.
 
 
 
Summer in Mara oficjalnie zagościło na komputerach osobistych i Nintendo Switch, dzięki czemu możemy już samodzielnie zapoznać się z uroczo prezentującym się projektem.
 
 
 
TERA doczekała się wprowadzenia zupełnie nowego lochu, potężnego przeciwnika oraz szeregu atrakcji, które czekają w Draakon Arena.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama