dodano: 2020-03-31 13:15:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Krótkie Info - Gatewalkers, Persona 5, Greymoor, WoWs,

Autor: AnoX
Krótkie Info - Gatewalkers, Persona 5, Greymoor, WoWs,
12°
0

Gatewalkers otrzymało nowy zwiastun, Persona 5 od dziś w dwóch wydaniach, zapowiedź The Elder Scrolls Online Greymoor. Więcej w Krótkie Info!
 
 
A2 Softworks oficjalnie podzieliło się nowym zwiastunem, który wypuszczony został przed startem kolejnych otwartych testów Gatewalkers dla społeczności.
 
Karta na Steam
 
 
 
STATIONflow to zupełnie nowa propozycja Tak Fujii i DMM Games, dziki której zajmiemy się budowaniem infrastruktury podziemnej w ramach gęstej sieci metro.
 
 
 
Organizatorzy Warsaw Comic Con 2020 potwierdzili, że w listopadzie podczas czwartej edycji spotkać będzie można Eda Westwicka, znanego z Wielkiego Oszustwa, Miasta Zła i White Gold.
 
Warsaw Comic Con 2020 odbędzie się w terminie od 20 do 22 listopada 2020 roku w Warszawie.
 
 
OPPO Reno3 wkrótce zadebiutuje także w Polsce! Co zaoferuje smartfon?
 
 
The Elder Scrolls Online Greymoor to zupełnie nowy dodatek zmierzający do MMO bazującego na znanym oraz lubianym uniwersum The Elder Scrolls.
 
 
Persona 5 Royal oficjalnie zaliczyło dzisiaj premierę, dzięki czemu gracze na PlayStation 4 mogą zakupić spory pakiet treści w dwóch wydaniach - Limited Edition oraz Phantom Thieves Edition.
 
 
 
 
Zaproszenie do wzięcia udziału badaniu dotyczących technologii
 
 
Wargaming, twórcy World of Warships oficjalnie przedstawili trening profesjonalistów z Navy SEAL, dzięki którym w domu będziemy mogli zadbać o naszą formę.
 
WG_WoWS_SPB_cooking_main
 
WG_WoWS_SPB_workout_seals-main
 
 
 
Dziś wystartowały zamówienia przedpremierowe na Arc of Alchemist na Nintendo Switch. Od 10 kwietnia będzie można zamawiać Indigo Prophecy na PlayStation 4.
 
Mr. Pumpkin 2 na urządzeniach mobilnych może się pochwalić przekroczeniem liczby 250 tysięcy rejestracji, dzięki czemu każda z osób już niebawem otrzyma informacje o możliwość ściągnięcia gry przy okazji jej premiery.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama