dodano: 2020-07-02 14:25:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Krótkie Info - Lato z Zenkiem, świetne oceny Desperados III, gwiazdy okładek NBA 2K21, Ben 10 z nową grą, aktualizacja DayZ

Autor: AnoX
Krótkie Info - Lato z Zenkiem, świetne oceny Desperados III, gwiazdy okładek NBA 2K21, Ben 10 z nową grą, aktualizacja DayZ
14°
1

Lato z Zenkiem nową akcją MediaMarkt, świetne oceny Desperados III, gwiazdy okładek NBA 2K21, aktualizacja DayZ. Więcej w Krótkie Info!
 
Sieć MediaMarkt ogłosiło nową akcję w ramach której będziemy mogli spędzić... Lato z Zenkiem Martyniukiem! Najnowsza akcja koncentruje się na zaoferowaniu klientom sporej dawki promocji w disco polowym stylu, z którego słynie jego Król. W Muzycznej ofercie będziemy się mogli zapoznać z szerokim zasobem rabatów.
 
- Cieszę się, że dołączyłem do ekipy MediaMarkt. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów w Polsce. Wiem z własnego doświadczenia, że łatwo się pogubić wśród coraz to nowszych urządzeń bez końca porównując różne modele. Dlatego warto zaufać sprawdzonej marce, jaką jest MediaMarkt. Z przyjemnością będą pomagał klientom sieci w poszukiwaniu ciekawych ofert sprzętowych i zrobię to śpiewająco – mówi Zenek Martyniuk.
 
- Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka. Ta muzyka w wakacyjne dni grać może na najbardziej nowoczesnym sprzęcie w bardzo przystępnych cenach – mówi Ewelina Piątek, Manager ds. marketingu sieci MediaMarkt.
 
 
 
Desperados III doczekało się zupełnie nowego zwiastuna, wypełnionego znakomitymi ocenami dla propozycji Mimimi Games i THQ Nordic. Trzeba przyznać, że marka powróciła w wielkim stylu!
 
 
 
W ofercie Cenega Polska znajdziemy zupełnie nową propozycję - Ben 10: Wyprawa po moc! za sprawą której gracze będą się mogli zapoznać z nową propozycją odwołującą się do znanej kreskówki z Cartoon Network. Gar ukaże się 9 października 2020 roku na PS4, XB1 i NSH w wersji pudełkowej z polską wersją językową w postaci napisów.
 
 
 
 
KARDS doczekało się publikacji dodatku Theaters of War! Co oferuje ten dodatek? Czego się możemy po nim spodziewać?
 
 
2K Games ogłosiło jakich graczy ujrzymy na okładkach gry NBA 2K21. Jak się okazuje na nowogeneracyjnych wersjach ujrzymy efektowny wsad Ziona Williamsona z New Orleans Pelicans, wielkiej gwiazdy nowej generacji  NBA, natomiast na wersji na tę generację ujrzymy Damiana Lillarda z Portland Trail Blazers.
 
 
 
 
Cenega Polska oficjalnie ogłosiła, że będzie odpowiedzialna za wydanie w Polsce Total War Warhammer Edycja Bestialska, wprowadzającej spory pakiet z podstawowym Total War Warhammer, dodatkiem Wojownicy Chaosu oraz rozszerzeniem Zew Zwierzoludzi. To kolejne rozszerzone wydanie po chociażby Total War: Warhammer - Edycja Starego Świata.
 
 
DayZ otrzymało nową aktualizację 1.08 za sprawą której będziemy moli zapoznać się z nową dawką nowości do gry, włączając w to nowe ulepszenia oraz bronie i rozszerzenia do nich.
 
 
Out of Reach Treasure Royale trafiło na Kickstatera, gdzie możemy wesprzeć nadchodzącą, polską grę Battle Royale!
 
 
Dreadlands doczekało się opublikowania nowiutkiej aktualizacji wprowadzającej do rozgrywki sporo nowości, w tym nowe loga oraz postacie wspierające dla poszczególnych frakcji.
 
 
 
Ultracore oficjalnie zagościło na PlayStation 4 i Nintendo Switch, dzięki czemu fani mogą się zapoznać z duchowym następcą wielu klasyków retro w stylu serii Contra. Gra powraca z SEGA Saturn, gdzie pierwotnie zadebiutowała.
 
 
 
PGA Tour 2K21 doczekało się publikacji zupełnie nowego materiału wideo prezentującego, że parą komentatorską zręcznościowego symulatora golfa będzie Luke Elvy oraz Rich Beem.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-03 10:07:12

Zenek wyskakuje już wszędzie i zaraz każdy będzie się z nim budził w łóżku :)))))))))))))))))))))))))))))))))) Hahahaha

Reklama
Reklama