dodano: 2021-01-24 13:45:02

Krótkie Info - Samsung Smart Monitor M5 i M7 trafił do sprzedaży, Going Under z aktualizacją, Normandia w Days of Heroes D-Day

Autor: AnoX
Krótkie Info - Samsung Smart Monitor M5 i M7 trafił do sprzedaży, Going Under z aktualizacją, Normandia w Days of Heroes D-Day
14°
0

Samsung Smart Monitor M5 i M7 trafił do sprzedaży, Going Under z aktualizacją, Normandia w Days of Heroes D-Day. Więcej w Krótkie Info!

Firma Samsung poinformowała, że do polskiej dystrybucji trafiły nowe monitory Smart z linii M5 oraz M7, stawiające na uniwersalność oraz wygodną obsługę wielu funkcji i aplikacji.


Good Loot, marka należąca do Cenegi Polska poinformowała, że na rynku od 12 lutego 2021 roku dostępne będą zupełnie nowe puzzle z serii Good Loot Puzzle, wśród których znajdziemy:

  • Cyberpunk 2077 Valentinos puzzle 1500 elementów
  • Assassin's Creed Valhalla Vista of England puzzle 1500 elementów
  • The Elder Scrolls Online Elsweyr puzzle 1000 elementów
  • Pac-Man Classic Maze puzzle 1000 elementów
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon Birthday puzzle 1000 elementów

 

Days of Heroes: D-Day to zupełnie nowa gra skierowana na gogle VR, za sprawą której przeniesiemy się na front inwazji w Normandii, włączając w tyo nie tylko tytułowy D-Day. Zen Apps Studio postawiło na kwadratowy styl graficzny wraz z dodatkowymi efektami zniszczeń w trakcie walki.

 

Zapoznaj się również z: Piąty sezon coraz bliżej Brawl Stars! Czas na wylot w kosmos! Co czeka graczy? Kto jest nowym Zadymiarzem?   

 

MotoGP nawiązało współpracę z Moto Trainer, dzięki czemu gracze mogą wskoczyć do zaciętych treningów na symulatorach.

 

Working From Home to nowa aktualizacja do gry Going Under, nastawiona na zaoferowanie graczom darmowej dawki treści, skupionej wokół tematu pracy i nauki zdalnej.

 

Węgierskie studio Zen Studios ogłosiło zupełnie nową, sieciową propozycję w postaci The Pinball Show, czyli mini wydarzenia skupionego na prezentowaniu nowych gier studia.

 

Zapoznaj się także z: Invincible, serial animowany platformy Amazon Prime Video oparty na popularnym komiksie Roberta Kirkmana zaprezentowany na zwiastunie

 

Deck 13 poinformował, że Chained Echoes, nieźle radzący sobie tytuł jRPG nawiązał współpracę z zespołem ZILF, czego efekty możecie posłuchać poprzez poniższy zwiastun.

 

Acer zaprezentował nowy notebook Acer TravelMAte B3, sprzęt skierowany do nauki zdalnej z procesorami Intel: Celeron dual-core N4020, Celeron quad-core N4120 lub Pentium Silver N5030, wagą jedynie 1,4 kg oraz ceną od 1299 złotych.

 

Do 28 stycznia trwa konkurs Putt and Slide, czyli kolejna inicjatywa w ramach Core, za sprawą której możemy zmierzyć się w golfowych pojedynkach!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama