dodano: 2020-09-23 11:45:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Krótkie Info - Sandstorm w DIRT 5, Worm Jazz na PC i NSH, Slash Quest ekskluzywnie w Apple Arcade, wielka inwestycja Epic Games w Manticore Games

Autor: AnoX
Krótkie Info - Sandstorm w DIRT 5, Worm Jazz na PC i NSH, Slash Quest ekskluzywnie w Apple Arcade, wielka inwestycja Epic Games w Manticore Games
12°
0

Sandstorm w DIRT 5, Worm Jazz na PC i NSH, Slash Quest ekskluzywnie w Apple Arcade, wielka inwestycja Epic Games w Manticore Games. Więcej w Krótkie Info!
 
Codemasters opublikowało nowy materiał wideo z DIRT 5, w ramach którego można ujrzeć jak przebiegają wyścigi Sandstorm w Maroko, gdzie zmierzymy się z wieloma wyzwaniami poza samą rywalizacją.
 
Robert Karp, Development Director gry DIRT 5, skomentował dzisiejsze wideo - Nic nie pokazuje naszej dynamicznej pogody lepiej niż burza piaskowa w Maroku. Konieczność walki o jak najlepsze miejsce z rywalami i jednocześnie z żywiołem ograniczającym widoczność sprawia, że gracze muszą zachować koncentrację, jeśli chcą zasmakować zwycięstwa. Ponadto DIRT 5 wykorzystuje Smart Delivery na Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S - co oznacza, że gracze zawsze otrzymują najlepsze, najbardziej zoptymalizowane wrażenia z DIRT 5. - 
 
 
 
Worm Jazz oficjalnie trafiło na rynek, dzięki czemu gracze mogą się już zapoznać z przyjemną rozgrywką w motywach jazzowych na komputerach osobistych oraz Nintendo Switch.
 
 
 
Epic Games ogłosiło, że zainwestowało 15 milionów dolarów w ekipę Manticore Games, twórców platformy Core umożliwiającej opracowanie wielu wyjątkowych tytułów z różnych gatunków.
 
 
 
 
Slash Quest to nowa propozycja, która ekskluzywnie zostanie wydana w ramach abonamentu Apple Arcade, udostępniającego szereg tytułów, dostępnych w atrakcyjnej cenie.
 
 
 
Gatewalkers doczekało się oficjalnego potwierdzenia, że tytuł zagości nie tylko na komputerach osobistych, ale także na PlayStation 4 oraz Xbox One.
 
 
 
Dustoff Z doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą będzie dobrze już Wam znany z tego tekstu i z Noity termin 15 października 2020 roku. W przypadku tytułu Invictus Games i Zordix mowa jest o jednoczesnym debiucie na PC, PS4,XB1 i NSH.
 
 
 
Zapoznaj się także z: Noita z datą premiery! W wyjątkowy tytuł o magii zagramy już w przyszłym miesiącu. Co czeka na chętnych śmiałków?
 
 
Limited Run Games ogłosiło, że w ich ofercie w piątek znajdzie się... DOOM 64! Grę będzie można zakupić na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch wraz z dodatkowymi gadżetami w postaci... klasycznego hełmu oraz plakatu!
 
 
Animal Restaurant zalicza swoją pierwszą rocznicę wzbogacając się o nową dawkę zawartości, radując fanów jeszcze większym urokiem.
 
 
 
Hardcore Mecha doczekało się ogłoszenia daty premiery na Nintendo Direcr Mini. To podczas tego wydarzenia dowiedzieliśmy się, że tytuł będzie dostępny do sprawdzenia od 15 października 2020 roku.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama