26°
0
dodano: 2019-07-27 22:06:46
PC

KONKURS i recenzja Ancestors Legacy: Saladin's Conquest

Autor: AnoX
Kto w roku 1187 postanowił odbić Ziemię Świętą? Sam Salah-ad-Din. Dlatego prezentujemy Wam konkurs oraz naszą recenzję Ancestors Legacy: Saladin's Conquest!
 
Wyprawy Krzyżowe są bardzo mocno nie znane, kojarzą się wielu osobom z różnego typu mitami i opowieściami nie mającymi zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Tym razem jako gracze możemy się wybrać do Ziemi Świętej, gdzie możemy sprawdzić jak mogła wyglądać perspektywa walczących muzułmanów na tych terytoriach. 

ZADANIE konkursowe: 

Polskie studio Destructive Creations zabrało graczy ze swoim Ancestors Legacy na Bliski Wschód, gdzie w średniowieczu również było bardzo gorąco nie tylko ze względu na temperaturę....
 
W związku z tym wydarzeniem oraz okresem letnim chcielibyśmy Was zaprosić do konkursu, w którym zadanie polegać będzie na opisaniu swojej ulubionego księcia oraz króla oraz jego najbardziej spektakularne zwycięstwo.

Minimalna liczba znaków w tym konkursie wynosi 500 (bez spacji).
 
Dodatkowe wymagania to także aktualny profil na naszym portalu (grafika, platformy, min. 1 gra we własnej bibliotece - "Gry, które posiadam").
 
PlayStation 5 czy Project Scarlett? Która konsola będzie lepsza? 

NAGRODA:

Pojedynczy kod do dodatku Ancestors Legacy: Saladin's Conquest.  

WYNIKI:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone jako aktualizacja tego newsa i jako wpis na naszym Facebooku.

CZAS TRWANIA konkursu z Ancestors Legacy: Saladin's Conquest:

Od 10.07.2019 od godziny 20:00 do 31.07.2019 do godziny 18:00.

INNE INFORMACJE:

Na czas trwania konkursu komentarze zostaną ukryte, aby zapewnić bezpieczeństwo przed możliwymi plagiatami poszczególnych pomysłów. NIE ma możliwości poprawiania swoich prac. Przed publikacją swojej pracy dobrze się nad nią zastanów i sprawdź :). Po dodaniu Twój komentarz będzie widoczny tylko dla Ciebie. Jeśli Twój komentarz nie pojawił się, to znaczy że  post się nie zapisał. W razie problemów pisz na bok@lubiegrac.pl
 
Recenzja Ancestors Legacy: Saladin's Conquest
 
Ancestors Legacy: Saladin's Conquest miało premierę 21 maja 2019 roku. 
 

W tym newsie komentarze są tymczasowo ukrytę, jeśli jesteś zalogowany to będziesz mógł pisać i widzieć tylko swoje komentarzę, reszta komentarzy zostanie ujawiniona dopiero gdy redakcja o tym zadecyduje.
Komentarze (0):
Reklama
Reklama