dodano: 2020-11-21 23:45:01
PC

Konsolowe World of Tanks oficjalnie trafiło na PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S ze świetnymi parametrami!

Autor: AnoX
Konsolowe World of Tanks  oficjalnie trafiło na PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S ze świetnymi parametrami!
68°
0

World of Tanks w wersji konsolowej doczekała się swojej premiery na PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S ze świetną rozdzielczością i płynnością.
 
Wargaming poinformował, że World of Tanks zagościł na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S, zapewniając graczom efektowną, satysfakcjonującą propozycję wzbogaconą i ulepszoną pod nowe urządzenia.
 
Gigant z Białorusi zdecydował się postawić nie tylko na nowy poziom zabawy w rozdzielczości 4K oraz w 60 klatkach na sekundę, optymalizując czasy ładowania oraz zapewniając precyzyjniejsze sterowanie.
 
Od teraz World of Tanks na konsolach wspiera także międzyplatformową rozgrywkę oraz międzygeneracyjność, dzięki czemu przejście na nową generację będzie płynne oraz przyjemne.
 
Zapoznaj się także zGenesis Seaborg 400 to nowa, efektownie się prezentująca nowość w ofercie firmy Genesis. Co składa się na nową kierownicę?
 
Twórcy obiecują, że będą kontynuować prace, aby jak najszybciej dostarczać świetne doznania oraz optymalizację, dodatkowo eksponującą umiejętności graczy.  
 
Dyrektor kreatywny TJ Wagner mówi - Jestem niesamowicie dumny, że jako jedna z pierwszych gier-usług możemy ogłosić wsteczną kompatybilność na nowej generacji konsol. Dzięki sukcesowi jaki odnosimy z grą przez ostatnie 6 i pół roku możemy poszczycić się ponad 20 000 000 graczy w naszej grze i cieszę się, że teraz World of Tanks jest dostępne na najpotężniejszych konsolach w historii. -
 
World of Tanks dostępne jest na komputerach osobistych, tak jak wersja konsolowa World of Tanks Mercenaries oraz mobilna World of Tanks Blitz.
 
Więcej informacji o grach World of ... znajdziesz w tym miejscu.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama