dodano: 2021-01-26 21:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Jak zmieni się mapa w Apex Legends w 8 sezonie? EA i Respawn prezentują nowy zwiastun oraz porównania wprowadzonych zmian!

Autor: AnoX
Jak zmieni się mapa w Apex Legends w 8 sezonie? EA i Respawn prezentują nowy zwiastun oraz porównania wprowadzonych zmian!
16°
0

Respawn Entertainment oraz Electronic Arts zaprezentowały wielkie zmiany, wprowadzone na mapie Królewskiego Kanionu w Apex Legends.

Jeden z najlepszych tytułów Battle Royale doczeka się już 2 lutego wprowadzenia kolejnego, ósmego sezonu gry, znacząco zmieniającego między innymi mapę Królewski Kanion.

Zapoznaj się także w: Premiery gier przygodowych luty 2021. Zimowy miesiąc, który będzie straszył graczy i przerażał, na wszelakie sposoby

To właśnie to miejsce stało się tym razem gwiazdą nowego zwiastuna, w którym spostrzec możemy cześć opisanych przez twórców zmian na blogu gry.

Pojawienie się Fuse'a sprawia, że wiele się zmieni, a jego zamiłowanie do środków wybuchowych odmienni znane nam miejscówki na obszernym obszarze.

Już za kilka dni będziemy mogli zapoznaj się z nowościami, dzięki którym czekają nas kolejne świeże chwile oraz okazję do przechytrzenia nieświadomych niczego przeciwników.

Apex Legends miało premierę 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra jest dostępna także na PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.


źródło: Informacja prasowa; https://www.ea.com/games/apex-legends/news/season-8-map-updates?isLocalized=true

Komentarze (0):
Reklama
Reklama