dodano: 2021-04-16 00:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Kwietniowy Resident Evil Showcase z buta wjeżdża! Czas na kolejną transmisję i pokaz gry!

Autor: AnoX
Kwietniowy Resident Evil Showcase z buta wjeżdża! Czas na kolejną transmisję i pokaz gry!
14°
0

Kwietniowy Resident Evil Showcase właśnie wystartował. Z buta wjeżdża Resident Evil Village ze swoimi nowymi materiałami wideo!

Kolejne wydarzenie prezentujące najnowszą część cyklu Resident Evil, dziś dowiemy się coś więcej o ósmej odsłonie głównego cyklu, zapoznając się jednocześnie z kolejnymi informacjami.

Zapewne tym razem dowiemy się czegoś więcej na temat nadchodzącej wersji demonstracyjnej, która ma zapewnić graczom okazję do zapoznania się z walką i zmiany w jej ramach.

Przeczytaj też: Deponia: The Complete Journey, Ken Follett's The Pillars of the Earth oraz The First Tree za darmo na Epic Games Store

Fani liczyć będą na konkretny materiał poświęcony fabule, który stanowił by podsumowanie rysu oraz pomysłu na Village i jego rozwinięcie historii z biohazard.

Do premiery zostało kilka tygodni, zatem zapewne deweloperzy spróbują ponownie wykorzystania Lady Demitrescu do wypromowania swojego projektu, a być może tym razem poznamy jeszcze jakiegoś antagonistę.

Zapraszamy do transmisji!

Resident Evil VIII Village ma zadebiutować 7 dnia maja 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych i Google Stadia.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama