0
dodano: 2020-07-22 22:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Poznaliśmy gwiazdę okładki FIFA 21! EA Sports zdecydowało się wybrać Kyliana Mbappe, gwiazdę Paris Saint-Germain!

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
FIFA 21 doczekała się nowej postaci na okładce, którą będzie w tym razem francuska gwiazda Paris Saint-Germain Kylian Mbappe. Jak prezentują się propozycje?
 
Jedna z najmłodszych i najbardziej utalentowanych gwiazd współczesnej piłki nożnej, reprezentant Francji i zespołu Paris Saint-Germain, czyli Kylian Mbappé stał się gwiazdą tegorocznych okładek gry FIFA 21.
 
To właśnie za jego sprawą EA Sports prezentuje nowe pokolenie znakomitych piłkarzy klasy światowej, którymi gracze będą mogli szaleć na sieciowych serwerach wieloosobowych.
 
Pomimo skończenia ledwie 21. roku życia Mbappé zdołał poprowadzić swój zespół do Mistrzostwa Francji, Pucharu Francji oraz Mistrzostw Świata, przy okazji zdobywając tytuł Golden Boy.
 
EA Originals, czyli jak Electronic Arts znalazło swoją drogę wsparcia mniejszych zespołów deweloperskich
 
- Znalezienie się na okładce EA SPORTS FIFA jest spełnieniem marzeń. Od czasu mojego pobytu w Bondy, przez Clairefontaine, aż po Mistrzostwo Świata, jest to kolejny przełomowy moment w mojej karierze. Gram w tę grę od dzieciństwa i mam zaszczyt reprezentować nowe pokolenie zawodników i być w tej samej grupie co wielu innych niesamowitych piłkarzy, z którymi teraz dzielę ten zaszczyt. – powiedział Kylian Mbappé.
 
- W miarę jak nasza franczyza FIFA przyspiesza w kierunku następnej generacji futbolowych doświadczeń, wiemy, że sportowiec na jej okładce musi ucieleśniać zarówno przyszłość naszej gry, jak i przyszłość całej piłki nożnej. Kylian reprezentuje to, co wnosimy do tego doświadczenia w tym roku, od jego zaangażowania w rozwój kultury piłki nożnej, po głębokie więzi społeczne i niesłabnące pragnienie, by podnosić swoją grę na wyższy poziom. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy współpracować z Kylianem w promowaniu tej Światowej Gry. – powiedział Cam Weber, EVP i Group GM, EA SPORTS.
 
FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox XGra będzie dostępna w abonamencie Origin Access Premier.
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3

Komentarze (0):
Reklama
Reklama