dodano: 2020-11-25 09:25:01

Little Fish, romantyczna opowieść w klimacie science - fiction zaprezentowana na oficjalnym zwiastunie. Jest i data premiery

Little Fish, romantyczna opowieść w klimacie science - fiction zaprezentowana na oficjalnym zwiastunie. Jest i data premiery
0

Little Fish, romantyczna opowieść w klimacie science - fiction zaprezentowana na oficjalnym zwiastunie. Jest i data premiery ustalony na miesiąc luty.
 
Little Fish, produkcja z gatunki filmów romantycznych, acz osadzona w rzeczywistości science - fiction, skupiona na tematyce niebezpiecznych dla ludzi wirusów, została zaprezentowana na oficjalnym zwiastunie. Film ma także już swoją datę premiery.  
 
Przeczytaj również: Filmy romantyczne, pogodne i słodkie na nadchodzące Walentynki 2020
 
Temat wirusów, wszelakich pandemii i tym podobnych zagrożeń dla ludzkiego życia to tematyka, która przez najbliższy zdaje się dominować w kinie. Choć problem zagłady ludzkości z powodu przerażających pandemii, wirusów i wszelakich zakażeń nie jest w kinie obcy, to wciąż nowe produkcje filmowe, skupiają się na pokazaniu świata owładniętego dziwnymi epidemiami.  
 
Tak też jest w przypadku Little Fish, produkcji w reżyserii Chada Hartigana, według scenariusza Mattsona Tomlina, kanadyjsko-amerykańskiego filmu będącego połączeniem romansu i science - fiction, w którym wirus powoduje całkowitą utratę pamięci, wymazuje wszystko to co powinniśmy i chcemy pamiętać.
 
Bohaterami opowieści jest dwójka młodych, zakochanych w sobie ludzi, którzy żyją w takiej właśnie rzeczywistości. Gdy jedno z nich obawia się, że zostaje zakażone wirusem utraty pamięci, który szaleje na świecie, para zaczyna walczyć o swoją miłość, o utrzymanie związku, zanim pamięć, który zniknie, zabierze im wszystko co mają. 
 
W obsadzie: Olivia Cooke, Jack O'Connell, Raúl Castillo, Soko.
 
Premiera w kinach 5 lutego 2021 roku. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama